Instruktorzy

Instruktorzy Alchemii Duszy

Instruktorzy Theta Healing


CERTYFIKOWANY INSTRUKTOR THETA HEALING®


MASTER & SCIENCE DEGREE


ANITA PUTKIEWICZ


Właścicielka Alchemii Duszy i dyplomowany terapeuta i nauczyciel Theta Healing, z certyfikatem Theta Healing Master & Science Teacher. Od 6 lat prowadzi sesje indywidualne z wykorzystaniem metody Theta Healing, a od 5 lat – różne kursy Theta Healing. Ma na swoim koncie tysiące godzin sesji z klientami oraz ponad 1500 godzin przeprowadzonych szkoleń (ponad 100 szkoleń).


Prowadzi kursy Theta Healing: bardziej zaawansowane (powyżej Kop Głębiej)CERTYFIKOWANY INSTRUKTOR THETA HEALING®


BOJANA RANIC


Absolwentka kursów instruktorskich Theta Healing® – podstawowego, zaawansowanego i Kop głębiej, które odbyła u twórczyni metody, Vianny Stibal. Bojana pochodzi z Serbii, ale od wielu lat mieszka w Polsce, którą traktuje jak swój drugi dom. W bezpośrednim kontakcie ujmuje swoim ciepłem, otwartością i zaangażowaniem.


W metodzie Theta Healing® Bojanę fascynuje łatwość wprowadzania zmian. W swojej pracy stara się przekazywać, jak stosować TH w codziennym życiu. Zależy jej na tym, aby klienci dostrzegali nauki, jakie ich dusza otrzymuje poprzez życiowe doświadczenia. Dzięki Theta Healing® Bojana zrozumiała jak ważna jest otwartość na bezwarunkową miłość Stwórcy.


Najbardziej cieszy ją, kiedy klienci manifestują w swoim życiu to, co wcześniej wydawało się im nierealne. Uważa, że najważniejszy moment – taki, który zmienia wszystko – pojawia się wtedy, kiedy zaczynamy kochać samych siebie. Niezwykle ważne jest usuwanie blokad, które oddzielają nas od tej miłości.


Prowadzi kursy Theta Healing: podstawowy, zaawansowany, Kop Głębiej


Instruktorzy Dwupunktu


INSTRUKTOR


MAŁGORZATA KORCZYŃSKA


Dyplomowany bioenergoterapeuta, praktyk Dwupunktu / Matrycy Energetycznej, praktyk Theta Healing. Współprowadzi warsztaty Dwupunktu 3w1. Współprowadzi „Terapię Kwantową” i „Bioterapie met. Z. Domacica”. Stosuje Medycynę Kwantową, łączącą różnorodne  technologie kwantowe i energetyczne.


Prowadzi warsztaty: Dwupunkt 3w1