Instruktorzy Alchemii Duszy

Instruktorzy Theta Healing

DYPLOMOWANY TRENER I COACH

ANITA PUTKIEWICZ

Właścicielka Alchemii Duszy. Jest dyplomowanym trenerem i coachem, mentorem. Od wielu lat zajmuje się alternatywnymi metodami uzdrawiania i rozwoju osobistego. Od lat zafascynowana metodami kwantowymi i na nich skupia swoją uwagę – ze względu na ich skuteczność, szybkość działania, a także możliwość przekraczania granic tzw. „niemożliwego”.

Anita jest certyfikowanym terapeutą i nauczycielem Theta Healing® – z certyfikatem Theta Healing Master & Science Instructor, a także praktykiem Dwupunktu Uzdrawiania Rekonektywnego. Prowadzi sesje indywidualne dla VIP oraz wybrane kursy Theta Healing.

Anita łączy różne techniki z metod kwantowych, aby pomóc jak najlepiej swoim klientom. Ma na swoim koncie ponad 1500 godzin przeprowadzonych szkoleń (ponad 100 szkoleń) oraz tysiące godzin sesji z klientami. 
Autorka sesji dla firm w ramach projektu Zmiana 180° – Neuroprogramowanie dla biznesu.
Jest także autorką warsztatów “Wymaluj sobie rozwiązanie” – łączących w sobie elementy malowania intuicyjnego i uwolnienia podświadomych blokad.

Nie samą nauką i kursami człowiek żyje 🙂 Anita lubi podróże, ale w rytmie slow – aby móc poprzyglądać się otoczeniu i tamtejszym ludziom, posmakować widoków, zapachów i smaków. Czasami łączy przyjemne z pożytecznym, na indonezyjskiej wyspie Bali prowadziła autorskie warsztaty na poprawę wzroku – „Przejrzyj na oczy” (tutaj możesz wysłuchać relacji uczestniczki).

Praca Anity w liczbach

Newsletter


x