Dwupunkt

Dwupunkt/Matryca Energetyczna jest łatwą, szybką i skuteczną metodą uzdrawiania na wszystkich poziomach życia – fizycznym, emocjonalnym, umysłowym i duchowym.

Metoda dwupunktowa opiera się na prawach fizyki kwantowej, ale swoimi korzeniami sięga wspólnych doświadczeń sprzed wieków różnych systemów filozoficznych i religijnych.

Jak to działa

Metoda Dwupunktu jest skutecznym narzędziem głębokiej zmiany istniejących wzorców w nas samych i odzwierciedleniu ich w otaczającym nas środowisku. Polega ona na dotarciu do energetycznego pola kwantowego, by móc w szybki i prosty sposób przetransformować niekorzystne schematy.

Jej głównym założeniem jest połączenie człowieka ze wszystkim, co go otacza. Przede wszystkim, podkreśla rolę jaką nasze myśli, zarówno świadome i podświadome, mają w kształtowaniu otaczającej rzeczywistości.

Metoda Dwupunktu jest odpowiednia dla każdego. Nie ma ograniczeń co do jej zastosowania, gdyż w matrycy pojęcie czasu i przestrzeni nie istnieje. W związku z tym Dwupunkt można stosować na sobie, na innych, na odległość, na zwierzętach, roślinach, a nawet przedmiotach w każdej sferze: zdrowia, relacji, pracy, finansów.

Efekty

Każdy z nas jest w Matrycy Energetycznej, swoistym „Matrixie”, który zawiera wszystkie informacje o nas, naszym życiu, przekonaniach i wszystkim, co nas określa, kształtuje, opisuje. W procesie Ty sam się uzdrawiasz, dokonujesz zmiany na poziomie kwantowym.

Terapeuci pracujący z użyciem tej metody

Jednym z twórców metody Dwupunktu jest Richard Bartlett (pod nazwą Matryca Energetyczna). Więcej można przeczytać w jego książkach:

Matryca energetyczna - książka opisująca dwupunkt
Fizyka cudów - książka opisująca dwupunkt

Kolejnym jest dr Frank Kinslow (pod nazwą Synchronizacja Kwantowa). Jego książki:

Sekret natychmiastowego uzdrowienia - książka opisująca dwupunkt
Sekret kwantowego życia - książka opisująca dwupunkt
System Kinslowa - książka opisująca dwupunkt
Eufouczucie - książka opisująca dwupunkt
Ponad szczęściem - książka opisująca dwupunkt

Zobacz jak terapeutki, Anita Putkiewicz i Małgorzata Korczyńska, wykorzystują metody Dwupunktu podczas “Terapii Kwantowej” – terapii grupowej połączonej z indywidualną oraz w przystępny sposób opowiadają, na czym to polega i jak działają techniki kwantowe. W filmie wypowiadają się też klienci – o zmianach w swoim życiu w efekcie zastosowania Terapii Kwantowej.

Newsletter


x