Opinie o Anicie Putkiewicz

Opinie klientów po sesjach Theta Healing:

Anja

Moja przygoda z Theta Healing zaczęła się właśnie od sesji z Anitą. Miałyśmy kilka pięknych i owocnych spotkań, po każdym z nich czułam się silniejsza i szczęśliwsza. Mimo że jestem już po kursie TH, to chętnie korzystam z sesji z Anitą, za każdym razem to wspaniałe przeżycie ?

Ewa S.

Kilka sesji Theta Healing, które odbyłam z p. Anitą Putkiewicz, okazały sie fascynującą podróżą w czasie i przestrzeni, ale przede wszystkim w głąb siebie, we własną podświadomość. Podczas tych sesji przekonałam się, że naprawdę wszystko możemy naprawić, zmienić, usunąć ograniczające nasz rozwój blokady, jeśli tylko jest w nas otwartość i autentyczna chęć dokonania zmiany. Sesje Theta Healing pozwoliły mi rozpocząć głęboki proces oczyszczania duchowego, który chcę kontynuować m.in. po to, by do końca pozbyć się swoich lęków i frustracji. Wiem już, że Theta Healing może mi pomóc, by moje życie było lepsze, pełniejsze i radośniejsze.

Dominika Szczeplik

Uczestniczyłam w 3 sesjach z P. Anitą. Sesja pomogła mi pozbyć się starej klątwy żydowskiej, której wcześniej nie uświadamiałam sobie, że ją posiadam, a wiedziałam, że byłam żydówką w poprzednim wcieleniu nie raz. Pracowałam również na sesji z tematem pieniędzy, odzyskaniem długów i po kilku miesiącach długi odzyskałam i znalazłam sposób, jak chce zarabiać pieniądze, aby robić to, co chcę w życiu. I teraz otworzyłam działalność i produkuję kosmetyki ekologiczne ?

Klientka po 2 sesjach; wiadomość otrzymana po 3 mscach od sesji, w grudniu 2013

Z przyjemnością informuję, ze jestem w ciąży! I to bliźniaki! Chciałam Ci, Anita, bardzo, bardzo serdecznie podziękować za pomoc, gdyż jestem przekonana, ze nie dałabym rady bez Twojej pomocy zajść w ciąże. Jestem w 7 niebie! ?

Iza

Moja suczka Tequlla, która będąc w szczenięcym wieku została uderzona w nosek, od tego momentu (dzisiaj sunia ma 3 lata) stała się agresywna w momentach, kiedy ktoś zbliżał dłoń w kierunku jej nosa, potrafiła nawet ugryźć. Po „interwencji” moja sunia przestała reagować agresywnie i daje się pogłaskać wszystkim:))))))

D. Ostrowska

Dzięki sesji z Anitą, za którą jestem Jej wielce wdzięczna, zrozumiałam, że kręciłam się wkoło w przestrzeni iluzji. Tymczasem prawdą jest, że można znaleźć takie rozwiązanie, które jest optymalną transformacją treści jak i metamorfozą formy naszej egzystencji.

N.P.

Po dzisiejszej sesji Theta Healing czuję się jakby spadła ze mnie duża peleryna, która krępowała mi ruchy, poczułam swobodę i wolność. Zaraz po sesji zadzwoniłam do mojego lekarza domowego w celu ustalenia terminu wizyty. Telefon odebrał Pan Doktor osobiście. Kiedyś czułam skrępowanie w takiej sytuacji, a dzisiaj czułam się spokojna. Dziękuję, Anito, za Twoje zaangażowanie, miłość do ludzkości i całego stworzenia. Sesje zupełnie odmieniły moje patrzenie na świat i ludzi. Pozwoliły odrzucić stare, raniące mnie przekonania oraz otworzyły mnie na nowe, pozytywne widzenie zasad świata i możliwości rozwoju duchowego.

Iza O.

Pozbycie się lęków i błędnych przekonań pomogło mi spojrzeć na życie z innej perspektywy. Jaka to ulga zauważyć, że coś co do niedawna przybierało postać niemalże paranoi, dzisiaj niespecjalnie mnie już interesuje. Mam do Pani Anity pełne zaufanie. Wiem, że potrafi i chce mi pomóc, a wszystko, o czym mówi w trakcie terapii jest niewiarygodnie wręcz prawdziwe i dotyka sedna sprawy. Dlatego wrócę na kolejne sesje Theta Healing, aby zająć się pozostałymi, blokującymi mnie programami, które tak pieczołowicie pielęgnowałam w sobie przez ponad 30 lat życia. Chcę zmiany i wiem, że jest ona możliwa.

Anna Podgórska

Po Sesji prywatnej Theta Healing, która odbyła się dnia 2014-04-26 zaczęłam działać i reagować w sposób, który mnie samą zadziwia!!! Dam przykłady: Robię wiele rzeczy natychmiast, bez odkładania.
Szukam rozwiązań tam, gdzie wcześniej widziałam tylko problemy. Teraz się zastanawiam, dlaczego tak długo zwlekałam ze zgłoszeniem się na Sesję Theta Healing! Naprawdę nie warto było się męczyć! Dziękuję Ci Anito z całego serca!

Miyuki Kashima

Recently, I had severe chest infection for the past 2 weeks. Because I was having uncontrollable harsh cough and phlegm, my sleeping had been deprived and I had really been exhausted. Taking antibiotic tablet for the infection, was obviously helping me to cope to do daily tasks. As soon as I started taking it, I could go back to office to work. But I was still feverish & had body aching, and I couldn’t see the curing indication. Yesterday, I had Theta Healing session with Anita by using skype. At the beginning I had uncontrollable cough. I needed to take off headset few times. But as the session proceeded, my cough became lighter and eventually ceased. Discomfort in the throat was gone and my chest seemed much relaxed and opened for breathing. It was amazing to see instant result. Last night I slept thoroughly without blinking after 2 weeks. In the session, she supports me completely. There was no judgement, prejudice, nor imposing of her opinions. She listens carefully to me and always checks what is coming from me and not from her. I feel safe with her. That’s why I can trust her and relax to open up easily. During the session, I aware at every step what subject comes up to me and where this is led . The strange thing is when something comes up in my mind, she verbalize it simultaneously. Once I recognized it and it seeped into my mind, I can feel the progress in happening within myself. Now I have light cough and I’m still taking antibiotic for being cautious. But I see I am on the way to recovering in full. I understand that it was unconventional approach to cure chest infection. But I recommend to you about Theta Healing session with Anita, because it works and you’ll know it.

Maliha Bashir

I am very grateful of the Theta Healing I received from Anita. Anita has amazing intuitive abilities and so she tuned in to exactly what I needed to release in order to experience the changes I desired. Anita is patient, accepting, intuitive, calm and focused Theta Healer and she really gets to the bottom root belief which needs to be released. I have experienced many powerful Theta Healing sessions with Anita which has resulted in many positive changes in my life. I am now very excited about my future. Thank you Anita for all your love and support.

Opinie praktyków Theta Healing po mini-sesjach konsultacyjnych:

M.

Korzystałam, polecam .Super sprawa dla osób, które biorą sprawy w swoje ręce.

A.

Polecam gorąco! Sprawdza się i jest bardzo pomocne! Dziękuję Anita.

Opinie po Terapii Kwantowej (grupowej w połączeniu z indywidualną):

Następnego dnia po terapii potwierdzono mój udział w projekcie, a w ciągu kilku kolejnych dni dostałam dwa duże zlecenia! Wczoraj zadzwonił kolejny klient ? Działa, u mnie działa! ?

Dziękuję za przepiękną sesję terapii kwantowej. Odczucia miałam niesamowite. Czułam się bardzo lekko, jakby pozbawiona ciała, w pewnym momencie miałam wrażenie, że składam się tylko z głowy i stóp a reszta nie istnieje. Bardzo fajne uczucie. Poza tym niesamowita lekkość i radość. Temat, z którym pracowałyśmy ustąpił od razu czyli torbiel na jajniku – nie ma !!! i zapomniałam już o tym. Drugi temat- pieniądze, tutaj także widzę przełom, zaczynam być bardzo ich świadoma i czuję że otworzyłam się na nie. Dziękuję z serca za te doświadczenia. Wiem, że bardzo wpłynęły na moje życie i dalszy rozwój.

Mnie po prostu w końcu znienacka przestał boleć kręgosłup. Ufff! Niczego więcej nie chciałam. Aczkolwiek dodatkowo jakoś ostatnio minął mi wilczy apetyt na słodycze. No właśnie;-). A może o to chodziło…

Po tej terapii mam taki power, że wow! I najlepsze jest to, że dużymi krokami, właściwie biegnę, zgodnie z intencją, w kierunku bezpieczeństwa finansowego i wolności finansowej! Jest cudownie, jeszcze raz dziękuję za pomoc!

Działa jak zło ? to jest niesamowite, a Wy, Dwie Czarownice, jesteście Mistrzami Świata i Okolic ? Intencja: 100% skuteczności. Do Zo za dwa tygodnie. Jeszcze trochę, a wyczerpie się lista intencji :))))

P.S. szkoda, że niektórzy ludzie nie wiedzą lub nie wierzą, że w tak stosunkowo krótkim czasie i niewielkim nakładem sił mogą odmienić swoje życie.

Po Terapii zaobserwowałam u siebie odprężenie, wyluzowanie, zdystansowanie, nie myślę już tak intensywnie o swoim problemie, jestem spokojniejsza, bardziej pewna siebie.

Zmiany zaczęły następować już na samym spotkaniu. Bardzo pomogło mi programowanie, dzięki któremu uświadomiłam sobie w czym jest problem, mianowicie popadłam w błędne koło. Zostałam przeświadczona i uwierzyłam w którymś momencie, że nie mogę sobie ufać i że to inni mają większą rację, więc powinnam być na to otwarta i pokorna. Z racji tego stanu wynikały inne problemy, bo coraz gorzej sobie z nimi radziłam, inni nie byli w stanie mnie zrozumieć, a ja pokładałam nadzieję, że mi pomogą lub wiedzą lepiej ode mnie, dotyczyło to także różnych programów intelektualnych, rozumowych, z którymi się zderzałam. Jednocześnie czułam ciągły konflikt ze sobą, bo albo intuicja podpowiadała mi co innego, albo zawodziłam się non stop, zawierzając w inne osoby, które jak się okazywało wcale nie miały racji, a ja powinnam była posłuchać siebie i często przez to pojawiały się konflikty lub problemy z ludźmi oraz coraz bardziej czułam się niespełniona i nieszczęśliwa. Zapomniałam, że to ja wiem lub jestem w stanie się dowiedzieć, co jest dla mnie najlepsze i jakie decyzje powinnam podejmować. Bałam się podejmowania decyzji i ewentualnego brania konsekwencji lub odpowiedzialności za nie. Na spotkaniu poczułam już ogromną zmianę, poczułam się sama ze sobą znacznie lepiej, a jak to bywa – rozum jest opóźniony w stosunku do serca, więc proces racjonalizowania i uświadamiania następował wolniej zanim umysł do końca był w stanie uwierzyć. Proces trwa, ale dzięki temu, że czuję się lepiej sama ze sobą, łatwiej ufam swojej intuicji, to rozum zaczyna rozumieć, widząc na “własne oczy”, że tak jest znacznie lepiej. Jestem ogromnie wdzięczna za uświadomienie mi i pomoc w tej kwestii, bo przez to, że nie ufałam sobie i nie wierzyłam sobie, to ciężko mi było znaleźć źródło problemów i dokonywać słusznych wyborów w zgodzie ze sobą, tylko dlatego, że bałam się, że popełnię błąd. Słowa, które usłyszałam podczas terapii wywołały tak jakby oświecenie w tym aspekcie i to zapoczątkowało zmiany. Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna, że miałam możliwość uczestniczenia w sesji. Wiem, że to ode mnie zależy najwięcej, jednak gdyby nie pomoc z Pań strony zapewne długo jeszcze bym się borykała kręcąc się w tym błędnym kole i obniżając swoje wibracje.

Dodatkowo dzięki terapii pozbyłam się bólów w ciele. Czasami w różnych okresach swojego życia, tak jak ostatnio, miałam niezdefiniowane bóle, które brały się znikąd, były bardzo uciążliwe, jednak nauczyłam się po prostu je tolerować. Czasami zmniejszały swoją siłę oddziaływania lub położenie oraz znikały całkowicie, gdy poczułam się lepiej i oczyszczałam się z różnych negatywnych doświadczeń lub emocji, a także wpływów innych. Głównie to była klatka piersiowa lub brzuch. Potrafiłam obudzić się z takim bólem i źle się czuć po przebudzeniu lub w trakcie dnia na ciele, ale jednocześnie bóle były tak jakby oderwane od ciała. Jak dotąd po sesji nie czuję tych bóli, choć odczuwam czasami dyskomfort w różnych miejscach ale to są raczej uczucia niepewności lub jakiś wewnętrznych konfliktów znacznie lżejsze niż ból. Bardzo chętnie wezmę udział w kolejnej sesji.

Uważam, że Państwa metody są skuteczne, interesuję się także fizyką kwantową od dłuższego czasu i jestem bardzo mile zaskoczona, że tak szybko te osiągnięcia są wykorzystywane świadomie i w praktyce leczenia.

Opinie po darmowym uzdrawianiu grupowym zwierząt:

Z kotką Fridą jest już lepiej. Nawet pozwoliła mi się pogłaskać i wziąć na ręce. Jest bardziej radosna.


Przed uzdrawianiem: Kotka Frida – śliczna kotka, która boi się ludzi i chowa się tak, że nie można jej znaleźć. Nie pozwala się pogłaskać a w oczach ma bardzo dużo strachu.

Bardzo dziękuję za ostatnie uzdrowienia zwierzaków. Mojemu psiaczkowi zdecydowanie zmniejszył się tłuszczak, prawdopodobnie zostanie całkowicie wchłonięty ? Lepiej również chodzi, były wcześniej problemy ze stawami.

Kiedy zgłaszałam do uzdrawiania mojego kota, który na początku czerwca miał poważny wypadek samochodowy, był w bardzo złym stanie. Bezradnie patrzyłam, jak odchodzi, mimo usilnych starań moich i lekarzy.

Wczoraj uznano go za ZDROWEGO!!!

Dlatego pragnę serdecznie podziękować za okazaną pomoc, nie mam wątpliwości, że to działa.

Lolla ma lepsze zachowanie, mam nadzieję już na zawsze ? Skóra Lolli jest również w lepszym stanie, co jest dodatkowym bonusem.

Z wielką radością przekazuję, że u kotka nastąpiła poprawa zdrowia o 180 stopni. Odzyskał apetyt, wigor i radość życia. Ma dużo energii i ciągłą ochotę na zabawę oraz bystrość i ciekawość w oczach. Baaaardzo dziękuję również w imieniu kotka.

Z przyjemnością chciałam napisać, że po ostatnim uzdrawianiu badania kontrolne mojej kotki znacznie się poprawiły. Wprawdzie dostawała w tym czasie kroplówkę, ale poprawa jest tak znaczna, że pani weterynarz, która się nią opiekuje, była bardzo zaskoczona, więc sądzę, że uzdrawianie bardzo się do tego przyczyniło, za co serdecznie dziękuję ?

U nas jest duża zmiana ?

Leon u fryzjera był spokojny i z nami też ma inne relacje po uzdrowieniu.

Jest spokojniejszy, bardziej czuły na nasze sygnały i jak wszyscy stwierdzili – taki kochany.

Kotka ma alergie pokarmową, zjada tylko hipoalergiczną karmę, ale od czasu sesji uzdrawiania stopniowo podawałam jej mokrą karmę. Teraz zjada większe ilości i nic złego się nie dzieje.

Theta Healing działa!!!!! moja kotka jest zdrowa.Wielkie Dzięki ❤️❤️

U kotki Kretki widzimy znaczna poprawę tzn. jest łagodniejsza wobec nas, a i innym zwierzakom znacznie mniej dokucza ?


Przed uzdrawianiem: Kretka – 5 letnia kotka która od kilku miesięcy syczy na wszystkich domowników odkąd przygarnęliśmy młodego kociaka.

Z wdzięcznością obserwujemy mnóstwo zmian:
Iwan – przestał chorować ?
Przecinek – dobrze chodzi, nawet zaczął zeskakiwać z sofy. ?
Gabi – tu jest przełom, suczka przestała ujadać. Jesteśmy w szoku!


Przed uzdrawianiem: Przecinek- 12 letni jamniczek, choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa i stawów biodrowych, kręgosłup w rozsypce; Iwan – kocur, podniesienie odporności i witalności ( Iwan zaczął mocno chorować, a to uszy, ropień); Gabi – 7 letnia jamniczka, problemy emocjonalne, objawiające się ciągłym ujadaniem na wszystko i na wszystkich.

Mój kotek Ptysiek, czuje się rzeczywiście lepiej. Co prawda od kilku tygodni zaczął brać środki homeopatyczne i teraz czuje się dużo lepiej. Nie wiem jednak, na ile wpłynęło uzdrawianie Theta Healing, a na ile homeopatia? Myślę, że zadziałanie na 2 różnych poziomach dało dobre rezultaty.
Teraz czuje się naprawdę dobrze, dziękuję bardzo za to!

Kitka ma 20 lat, więc i jest w wyśmienitej formie ? Ostatnio weterynarz był zszokowany, że kotka ma tyle lat ? Trochę mniej miauczy w sposób głośny i rozpaczliwy, więc to dobrze. Jest bardziej towarzyska, bo przychodzi do wszystkich na kolana i włącza swój motorek ? Dużo pije wody (filtruje sobie nerki) i trochę przybrała na wadze.

Chciałam podziękować za uzdrowienie naszego Przecinka, staruszek ze schroniska ze zmianą na wątrobie. Po uzdrowieniu nie ma śladu na wątrobie ?

Po uzdrawianiu Imbir jest mniej strachliwy. Jak w jego kierunku kładzie się miskę z jedzeniem, to trochę się odsuwa, ale wcześniej uciekał. Do tego wskoczył mojemu facetowi na kolana sam z siebie, czego wcześniej nigdy nie robił. Jest mniej lękliwy. Sara też lepiej. Wcześniej uciekała szczekając z sypialni, gdy słyszała przejeżdżający samochód. Teraz jest różnie, czasem się jeszcze nakręca, ale czasem udaje się, ze zostaje na miejscu i czeka.

Dziękuję za uzdrowienie mojej Loli. Lola utykała na tylną łapkę, po uzdrowieniu stan się poprawił i po paru dniach już normalnie zaczęła chodzić. Następnego dnia po uzdrawianiu wyjeżdżałam na moje wymarzone wakacje i nie musiałam się martwić o Lolę. Także u mnie było podwójne uzdrowienie i jestem za to podwójnie wdzięczna.

Opinie uczestników kursów Theta Healing prowadzonych przez Anitę Putkiewicz:

Sława Dawidowicz – uczestniczka kilku kursów Theta Healing

Zauważyłam, że jest życie przed i po THETA. Obecnie jest ono „pełniejsze”. Zmieniło się moje postrzeganie siebie i świata zewnętrznego, wyostrzyły się moje zmysły – wyraźniej czuję, więcej widzę, rozkoszuję się smakami. Każdy kolejny przepracowany program powoduje, że robi się przejrzyściej i lżej.

Zadowolona Anna

Jeżeli szukasz nowej i w każdym calu uniwersalnej filozofii życia – Theta Healing Cię nie zawiedzie. Ja szukałam czegoś, co odpowiadałoby mi w 100 % i znalazłam nieograniczone możliwości w metodzie Theta Healing, a kurs w którym uczestniczyłam odmienił mnie i moje życie. Dziękuję.

Uczestniczka kursu Rytm do Wagi Idealnej

Hej Anita, raz jeszcze dzięki za świetny kurs, za Twą pracę i obecność. Jest to dla mnie zawsze super czas.

Antonina

Byłam na kursie. Dzięki za atmosferę przyjaźni i życzliwości. Dzięki za wiedzę. Wiedza była dawana słowami i bez słów, bo informacja płynęła cały czas.

Ania O. – Irlandia

Kursy, w których uczestniczyłam, prowadzone przez Anitę, były niesamowitym doświadczeniem i z niecierpliwością czekam na kolejny etap Mojego rozwoju w metodzie Theta Healing. Ciepła, przyjazna atmosfera, pełen profesjonalizm i trening, trening, trening.

Klient absolwentki kursów Theta Healing u Anity Putkiewicz

Pozdrów ode mnie Anitę, złóż jej hołd i podziękuj za to, że jest taką dobrą nauczycielką i ciebie „wypuściła w świat”.

Opinie uczestników kursu podstawowego Theta Healing:

Sławek – Lublin

Na kurs Podstawowy TH przyszedłem by doświadczyć wszystkiego tego, co dowiedziałem się w książce oraz by przećwiczyć praktycznie wszystkie elementy i techniki. Efekty, które zobaczyłem u siebie i innych uczestników w czasie szkolenia przeszły moje oczekiwania. Widziałem, jak każdy przechodzi olbrzymią transformację w ciągu tych 3 dni. Uwalnianie od błędnych przekonań i blokujących schematów było widoczne gołym okiem dla najwyższego dobra Tu i Teraz. Dziękuję, Anitko, za tak owocne 3 pełne praktyki i doświadczeń dni spędzone razem.”

Arek M.

Kurs, w którym uczestniczyłem pomógł mi zrozumieć niektóre procesy jakie obecnie zachodzą w moim życiu i psychice. Stałem się spokojniejszy i poznałem metody samouzdrawiania.

Kasia S

Do warsztatów ( I stopień Wrocław) z Theta Healing zachęciła mnie wspaniała książka Vianny, która otworzyła mnie na prawdziwą magię. Od tamtej pory kroczę tą wspaniałą drogą, pomagając swoim przyjaciołom i rodzinie.

Marta

Na kurs podstawowy poszłam z lękami, wzorcami ofiary….wystarczyły trzy dni …. ukończyłam go już jako nowa, lepsza JA i to nadal u mnie się dzieje i trwa… Dziękuję ?

Uczestnik kursu podstawowego

U mnie bardzo ruszyło do przodu. Dostałem awans, a w marcu jadę na super wakacje. Najważniejsze, że po raz pierwszy od kiedy jestem w tej firmie, czuję się doceniany i u siebie ? No i mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że Theta mi w tym pomogło.

Małgorzata Szwed

Moje wrażenia po kursie są niesamowite. Już czekam na drugi stopień. Moim pierwszym sukcesem było pozbycie się bólu w kostkach, trwające od kilku lat; a także manifestacja zdarzenia, które co prawda nastąpiło z kilkudniowym opóźnieniem i nie okazało się już potrzebne ? ale nastąpiło ?

JK

Na kursie podstawowym TH w Częstochowie w czerwcu, podczas ćwiczenia z manifestacją postanowiłem że przedmiotem manifestacji będzie nowy laptop, bo ten, który miałem uległ uszkodzeniu. Ku mojemu zaskoczeniu po kilku dniach dostałem nowego laptopa w pracy, zaskoczenie było tylko na początku, bo po chwili sobie przypomniałem co robiłem na warsztatach TH w Częstochowie ?

Kasia z Łodzi

Dziękuję za fajnie przekazaną wiedzę. Ćwiczę, ćwiczę, ćwiczę. Na razie sama, robiłam coś z synem i na razie tyle. Późno jestem w domu i zmęczona, ale dla siebie znajduję czas.

B.

Witam Anitko! Powiem szczerze, teraz łapię oddech po twojej terapii. Kursem jestem zachwycona, a swoją przemianą wniebowzięta. Dzięki Tobie inaczej postrzegam świat. Jest mi dobrze i błogo. Dużo się u mniej dzieje na pozytywnie. Pozdrawiam cieplutko ze Zduńskiej Woli.

Kasia

Dziękuję za wspaniale przekazaną wiedzę, świetnie przeprowadzone warsztaty Atmosfera super, grupa wspaniała. Z tego miejsca dziękuję raz jeszcze, uściski dla Wszystkich.

Bożena

Warsztat theta healing dodał mi pewności w rozwiązywaniu problemów i przeświadczenie, ze sobie z nimi poradzę. A jeśli sobie nie poradzę, to też jest OK.

Danka

Byłam na kursie podstawowym Theta we wrześniu tego roku w Warszawie. Do ćwiczenia pracy z urazami wybrałam sobie Martę. Ja miałam urazy do mojej siostry Kasi i nad tym pracowałyśmy, Marta okazało się, że też chce przepracować urazy do swojej siostry Kaśki. Przypadek? Chyba nie. Nie wiem, czy po tych ćwiczeniach, ale moja siostra zmienia się na lepsze i łatwiej się z nią dogaduję.

D. Ostrowska

W trakcie prowadzonych przez Anitę zajęć, zupełnie niepostrzeżenie, otrzymałam klucz do świata absolutnej wolności, którego istnienia nawet nie przeczuwałam. Zobaczyłam też, że stwarza go każdy dla siebie mocą własnych myśli i pragnień.

Ewa B

Podczas kursu (Kurs podstawowy ThetaHealing Kraków) uczyłam się przede wszystkim otwierać na nowe możliwości i ufać, a także wzmacniać swoją pewność siebie. Zaskoczeniem dla mnie było odkrywanie swoich blokad, teraz uczę się większej uważności i otwartości. Dziękuję!

Grażyna

Cała moja przygoda z TH to jedna wielka magia, ale w tej chwili chcę opisać możliwości, jakie daje sama metoda. Już w czasie podstawowego kursu u Anity zaczęły się u mnie otwierać kanały w podświadomości, które kolejno prowadziły mnie – i prowadzą dalej – do źródeł starych, niekorzystnych dla mnie schematów i poglądów. W tydzień po kursie piętrzyło się tego tyle, że zaczęłam panikować, nie wiedząc od czego zacząć pracę. Napisałam do Anity z prośbą o wskazówki. Tej nocy miałam sen, że spotkałam się z Anitą i ta odpowiedziała mi dokładnie co mam zrobić, jak przepracować i skasować schematy, czym je zastąpić, od czego zacząć. Rano byłam zachwycona i gotowa do pracy. Dostałam wskazówki we śnie. Potem przeczytałam w książce TH dla zaawansowanych, że można komuś zesłać sen. Dziękuję, Anitko, moja codzienna praca z TH daje niesamowitą radość i wewnętrzny spokój. Teraz pracując nad jednym od razu dostaję wskazówkę, co przepracować dalej. I to jest właśnie niezwykłe. Kiedyś praca z afirmacjami zajmowała mi ok. 21 dni, a teraz te same schematy zmieniają się w mgnieniu oka. To jest czysta magia i dostępna dla każdego.

R.

Dawno nie czułem się tak dobrze ? ? Zrobiłem dziś trochę doładowań ?

Iza

Kolejne świadectwo. miałam Ci napisać już wcześniej. podczas czerwcowego kursu podstawowego zaprosiłaś mnie na środek, żeby zademonstrować metodę pracy z klientem nad lękami. wybrałam temat „boję się latać” . kompletnie o tym zapomniałam. nawet nie miałam nawet okazji wcześniej przekonać się czy podziałało, aż do ostatniego miesiąca. lęk minął!!! do tego stopnia, ze lecę na wakacje do stanów ? i już nie będę patrzeć czy poszycie samolotu jest całe czy nie ? Dziękuję!!!!

I.

Witaj Anita,
Bardzo dziękuję Ci za wspaniały kurs, jestem pod wielkim wrażeniem, uczestniczyłam w wielu kursach rozwojowych, ale Twój jest wyjątkowy. Mam takie przemyślenie: jakiś czas temu zajęłam się generalnym sprzątaniem mojego domu, wyrzuciłam tonę niepotrzebnych rzeczy, odczułam ulgę, ale wciąż miałam wrażenie, że jeszcze czegoś brakuje, że jeszcze czegoś nie przepracowałam, zrozumiałam to dziś, muszę posprzątać swoje wnętrze, dziękuję za tą naukę.

Opinie uczestników kursu dla zaawansowanych Theta Healing:

Arkadiusz Lisiecki – Wrocław

Szczęśliwie dotarłem do domu, co więcej migawki, jakie miałem podczas sprawdzania, jak dojadę okazały się prawdziwe, a do tego skompresowałem sobie czas podczas przesiadki na nocny autobus we Wrocławiu i się wyrobiłem na niego ? Anito, bardzo, bardzo dziękuje za to wspaniale doświadczenie asystowania ci na kursie, mogłem powspierać innych w pracy, było parę ciekawych przypadków/zagadek do rozwiązania a do tego pokazałaś mi parę rzeczy w Theta Healing od innej strony, a czasem wręcz zupełnie na nowo.

Agnieszka

Dziękuję bardzo. Przeżyłam niezapomniane chwile. ?

Uczestniczka kursu zaawansowanego Theta Healing

Dziękuję serdecznie, Anito, za to, czego się od Ciebie nauczyłam na kursie dla zaawansowanych. Otworzyła się u mnie tak zwana „odnowa na talerzu”, a jest nią podana przez Ciebie formuła otwierania się na bezwarunkową miłość i przekazywanie tejże miłości na innych ludzi, na bolesne wspomnienia, na sytuacje powodujące poczucie winy, czy smutku, na każdą sytuację, której się obawiam. Począwszy od siebie przekazuję również bezwarunkową miłość na dom, region i cały wszechświat i za każdym razem czuję się spełniona i zadowolona. Dużym ułatwieniem jest dla mnie inny sposób wchodzenia w stan Theta.

Opinie uczestników kursu „Życie to Gra” Theta Healing:

Joanna Szachowska-Tarkowska – Założycielka Veg Deli – wegańskiej i bezglutenowej restauracji

Jestem bardzo wdzięczna sobie, uczestnikom i prowadzącej za uczestnictwo w warsztatach „Życie to gra”. Pomimo że uważałam się za osobę spełniającą się w życiu zawodowo, zajęcia ukazały blokujące mój potencjał przekonania, które udało mi się przepracować (dojrzeć, skasować i zastąpić przekonaniami, które mi służą). Warsztaty uwolniły ” kule u nogi”, które ciągnęły się za mną spowalniając rozwój. Czuję się teraz tak, jakbym umyła zakurzone okno, za którym wyłonił się obiecujący widok.

Arkadiusz Lisiecki – Wrocław

Jechałem na kurs „Zycie to Gra” z mieszanymi emocjami. Uczestniczyłem w swoim życiu w wielu tzw. „kursach prosperity”, które niewiele wniosły zmian w moje życie, mimo ciężkiej pracy po nich i złotych górach obiecywanych przez różnych „magików”. Ku mojemu zdumieniu, podejście na ŻTG okazało się naprawdę rewolucyjne, była to praca od bardzo fundamentalnych, wręcz biologicznych podstaw, jeśli chodzi o dobrostan i poczucie własnej wartości. Co ważne temat został potraktowany całościowo – zarówno był czas na oczyszczenie i pozytywne doładowania w sferze fizycznej, jak psychicznej i duchowej. W trakcie kursu uwolniłem się od naprawdę mocno zakamuflowanych, a czasem zapomnianych lub zignorowanych programów uniemożliwiających mi zaproszenie do mojego życia dobrobytu, na jaki naprawdę zasługuję i mam wręcz „wpisany” w mój kosmogram. Jako ciekawostkę podam, że pożyczone na kurs pieniądze wróciły do mnie pomnożone razy dwa, więc nie dość że szybko spłaciłem pożyczkę, to było na bieżące sprawy życiowe. Działam dalej i obserwuję, co przyniesie przyszłość. A wizja „Boskiego Planu” na koniec kursu była duuuuuuuuuuuuuża i robiąca duuuuże wrażenie, czuję że jest w dużej mierze do zrealizowania ?

Marzena Tereszkiewicz

Uczestniczyłam w kursie „Życie to gra” i jestem zadowolona ze sposobu, w jaki był prowadzony. Nauczyciel ThetaHealing, Anita Putkiewicz, prowadziła zajęcia w sposób profesjonalny, kompetentny, z poszanowaniem granic prywatności, wykazując wielką troskę o każdego z uczestników kursu.

Iwona Górska

„Życie to gra”. Dawno się tak dobrze nie bawiłam wśród ludzi, którzy całą sobą chcieli tej pracy i zmiany. Gdybym miała możliwość, powtarzałabym i powtarzałam, to zaszczyt móc być z nimi ?

Tomek

Już w czasie kursu Theta Healing „Życie To Gra”, który prowadziła Anita czuć było ogromną energie przemian i transformacji. Urzekł mnie sposób prowadzenia tego kursu przez Anitę, jej profesjonalizm, a nade wszystko moc grupy współuczestniczących, która była wręcz namacalna. Po kursie byłem bogatszy o nowe doładowania, szczuplejszy o przekonania, które mi nie służyły i zdecydowanie pewniejszy siebie w pracy w Theta i w działaniu.

Katarzyna Szafranek

W listopadzie uczestniczyłam w kursie „Życie to gra”. Do dziś jestem pod wielkim wrażeniem tego kursu i tego, co się na nim wydążyło, a mianowicie doświadczyłam po raz pierwszy obecności Boga w procesie uzdrawiania, gdy ćwiczyłam z druga osobą. Po raz pierwszy poczułam, miałam fizyczne doznania doładowań uczuć robionych przez Anitę. Jak ćwiczyliśmy w parach, Anita dopilnowywała, aby procesy uzdrawiania były u każdego zakończone. Anita jest bardzo dobrą nauczycielką theta healing, jest ciepła i serdeczna, dba o każdego uczestnika. Polecam z całego serca kursy thetahealing prowadzone właśnie przez Anitę Putkiewicz.

Uczestniczka kursów Manifestacja Obfitości i Życie to Gra Theta Healing

I jeszcze raz dziękuję za wspaniałe kursy !!! Mogę wreszcie swobodnie korzystać z nieskończonych możliwości cudownego 7 planu i theta DZIĘKUJĘ!!! <3<3<3

Opinie uczestników kursu Szczęśliwe Związki – Bratnie dusze Theta Healing

Uczestniczka kursu Szczęśliwe Związki – Bratnie Dusze Theta Healing

Kurs TH – Soul Mate – Bratnie Dusze to doskonale zebrane informacje dotyczące relacji z ludźmi. To ogromna garść wiedzy w pigułce, która pozwala na głębsze poznanie siebie i określenie swoich preferencji dotyczących najbardziej dopasowanej Bratniej Duszy. Podczas kursu poznaje się też ciekawe metody do stosowania nad poprawą relacji w obecnym związku. Kurs w całości opiera się na pracy ze sobą, jest dużo ćwiczeń praktycznych począwszy od przeprogramowywania niekorzystnych schematów, poprzez pracę z relacjami z rodzicami, a skończywszy na wejrzeniu w głąb siebie i przyjrzeniu się swojej Bratniej Duszy. To doskonałe narzędzie do pracy nie tylko ze sobą, ale także z klientami. Kurs kończy się manifestacją. I o ile na początku kursu jest się pełnym obaw, co do gotowości na spotkanie swojej Bratniej Duszy, o tyle pod koniec kursu ma się już pewność, odwagę i otwarte serce na przyjęcie najbardziej dopasowanej Bratniej Duszy.

Uczestniczka kursu Szczęśliwe Związki – Bratnie Dusze Theta Healing

Kurs bardzo interesujący, wręcz magiczny. Uświadomiłam sobie wiele mechanizmów, które mną powodowały, choć jestem już po kilku stopniach Theta. To jakbym stała przed zamkniętymi drzwiami i bała się je otworzyć. A za tymi drzwiami okazują się kolejne i kolejne…

Opinie uczestników kursu Anatomia Intuicyjna Theta Healing:

Uczestniczka kursu Anatomii Intuicyjnej Theta Healing

Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspaniałą, cudowną pracę, dziękuję naszej wspanialej nauczycielce za cudowne, mądre, serdeczne, cieple prowadzenie oraz niezwykły takt i ogromne doświadczenie.

Uczestniczka kursu Anatomii Intuicyjnej Theta Healing

Wczoraj skończyliśmy kurs Anatomii Intuicyjnej . Tworzysz, Anito, niesamowitą atmosferę – życzliwości, spokoju, dajesz poczucie, że zawsze jesteś z pomocą. Umiesz uchwycić moment, kiedy ktoś zgubił drogę, umiesz w bardzo inteligentny sposób wskazać, gdzie ktoś się pomylił, albo dać wskazówkę, nad czym samodzielnie popracować. Pierwszy tydzień był „ciężkim”, bo to była trudna podróż w głąb siebie, były łzy i „łamanie” od wewnątrz – pomogłaś nam to przejść w spokojny sposób, i nagrodą był śmiech i radość w drugim tygodniu. Ktoś się odmłodził, ktoś zrozumiał, że to, co było słabością przez całe życie, jest jego darem, atutem, ktoś pokonał swoje strachy. Przyjechała grupa nieznajomych ludzi na kurs, a tworzyliśmy zgrany zespół na koniec kursu. Dziękuję wszystkim, kto był na kursie. Dziękuję Ci, Anito!

Uczestniczka kursu Anatomii Intuicyjnej Theta Healing

Dziękuje Ci, Anito. Bo jestem dziś na tyle silna, że pomagałam własnej córce po utracie kogoś, na kim jej bardzo zależało. Wiem, że tego, co robiłam dziś, nauczyłam się na Anatomii Intuicyjnej. Chcę umieć więcej. Zapisałam się na DNA 3. Do spotkania!

Uczestniczka kursu Anatomii Intuicyjnej Theta Healing

Serdecznie Ci dziękuję, Anito, za wspaniale spędzony z Tobą wspólnie czas na kursie Anatomii Intuicyjnej Theta Healing w Warszawie od 29.03 do 13.04. Anitko, jesteś wspaniałą, mądrą, łagodną i wyrozumiałą nauczycielką. Był to jak najbardziej dobrze zaplanowany przeze mnie urlop, na którym odnalazłam Stwórcę Wszystkiego Co Jest, który jest we mnie i dzięki któremu potrafię siebie uzdrawiać, a także pomagać innym. Wiem, jak prowadzić sesję TH z klientem. Jestem Ci niezmiernie wdzięczna za uważnie i z pełną miłością przekazaną wiedzę w przyjaznej atmosferze, gdzie wiedzę chłonie się bez wysiłku.

Uczestniczka kursu Anatomii Intuicyjnej Theta Healing

Największym zaskoczeniem dla mnie było to, że ten kurs nie był harówką, jak myślałam, ale wspaniałą zabawą… Każdy dzień zaczynaliśmy od śmiechu i uśmiechem, i radością go kończyliśmy. Wszystkim życzę takiej prowadzącej jak Anita Putkiewicz i tak wesołej i zgranej grupy, jak nasza była. Dziękuję Wam wszystkim

Uczestnik kursu Anatomii Intuicyjnej Theta Healing

Jechałem na te warsztaty z mieszanymi uczuciami i nastawieniem na ciężką pracę, w końcu to 15 dni ciągłych sesji i czegoś pewnie jeszcze… co prowadząca warsztaty Anita Putkiewicz nam wymyśli?
No i wymyślała. Sprawiła, że te 15 dni były cudowną zabawą i radością ze szczyptą pracy. Było trochę pracy, było sporo zabawnych i ciekawych ćwiczeń, dużo śmiechu i wszystko to sprawiło, że choć mieliśmy chwilami opory i zmęczenie, to z ochotą szliśmy na zajęcia i teraz to ciepło wspominam. DZIĘKUJĘ

Opinie uczestników kursu Zwierzęta Theta Healing:

Uczestniczka kursu Zwierzęta Theta Healing

Wielkie dzięki Anito za przeprowadzenie pięknego kursu Animal TH, za cierpliwość w odpowiadaniu na pytania uczestników- zarówno na zajęciach, jak i na przerwach, i za ciepło i serdeczność:)

Opinie uczestników bezpłatnych mini-warsztatów Theta Healing:

Sławek – Lublin

O ThetaHealing dowiedziałem się szukając informacji o falach Alfa i Theta, poszukując skuteczniejszej metody uzdrawiania dla swoich pacjentów. Poznawałem tą metodę z książki Vianny Stibal, ale dopiero mój wyjazd na bezpłatne warsztaty pokazał jak potężna i wszechstronna to metoda, której natychmiastowe skutki mogłem poczuć po warsztatach na sobie samym i obserwuję je nadal. Pierwsze wrażenie to – poszerzenie świadomości oraz większe zrozumienie wpływu przekonań i schematów myślenia na życie i zdrowie człowieka. Na kolejne warsztaty przywiozłem już 8 osób – dziękuję Anitko”

Krystyna Staszewska

Uczestniczyłam w bezpłatnym warsztacie, który dużo mi pomógł. Bardzo przystępnie wyjaśniła Pani metodę. Mam 2 książki, staram się sama uczyć, ale to nie to samo. Serdecznie pozdrawiam i dziękuje.

Dorota

Uczestniczyłam w bezpłatnych warsztatach 13 listopada br. w Warszawie. Byłam z chłopakiem. Zawsze mam obawy, nie lubię i nie chcę poddać się komuś/czemuś nie znając tego, ponieważ nie wiem, jakie będą konsekwencje dla mnie tych eksperymentów (jak w filmie “klątwa skorpiona” w.allena.). Na początku spotkania byłam trochę na anty. Nie potrafiłam też wejść w stan theta. Natomiast po teście ciałem otworzyłam się na Panią i zaufałam. Zaczęłam naprawdę uczestniczyć. Nie wiem, czy przyzwolenie na zdania wypowiadane przez Panią, czy jakiś inny “myk” zadziałał, ale po wyjściu z warsztatów, czułam spokój, wiarę w jutro, wiarę w innych ludzi, czułam, że zaczynam lubić siebie (przed spotkaniem byłam zdołowana życiem, długami, brakiem perspektyw). Co prawda, nie wiem, czy o to chodzi w theta healing, ale “thetuję” prawie codziennie, mój facet codziennie. Na razie trochę nieudolnie mi to jeszcze wychodzi, ale mocno pracuję.

Opinie uczestników programu Zmiana 180° prowadzonego przez Anitę Putkiewicz:

Monika Pabijańska z firmy Archetika

Przyznam, że do dziś nie mogę wyjść z podziwu efektów tej pracy. Mimo, że z dystansem podchodziłam do sesji. To nad czym pracowałyśmy po prostu się zadziało. Telefon zadzwonił, spotkanie zostało umówione, sprawa załatwiona. Trudno mi to wyjaśnić – ale taki był realny efekt. Także podczas samej sesji obserwowałam zmianę w sobie – w sposobie zachowania, podejścia i przygotowania do wydarzenia, o którym rozmawiałyśmy. Jeśli więc jest jakikolwiek obszar, który wymaga zmiany, czy to z pracownikami, czy z klientami – polecam umówić się na sesję i przekonać samemu. W moim przypadku było warto. Niesamowite doświadczenie!

Katarzyna, kierownik działu w warszawskiej firmie

Nazwa programu: „Zmiana 180°” doskonale oddaje zmianę, jaka się dzięki niemu dokonała. Sesje bardzo mi pomogły w pełnieniu mojej nowej funkcji zawodowej – zarządzaniu zespołem. Sesje pomogły mi zrozumieć procesy, zachowania, które mnie ograniczały, pomogły zrozumieć i wyeliminować lęki, które niepotrzebnie powodowały stres w pracy. Dzięki sesjom stałam się spokojniejsza i bardziej pewna siebie.

Ewa Ruf, prezes Autumn Care

Po dwóch sesjach moja pracownica zmieniła się nie do poznania. Zmiana jest o 180 stopni! Jest pracowita, dobrze zorganizowana, chętna do pracy. Poniżej dopisuję wszystkie zmiany jakie zauważyłam: zaangażowana w sprawy firmy, z radością przychodzi do pracy, nie kontrolując czasu, z chęcią podejmuje i wykonuje trudne rozmowy z klientkami, jest odważna i pewna siebie, wzorowo współpracuje z grupą, odpowiedzialna, natychmiast rozwiązuje ważne sprawy. Teraz wiem, że zawsze mogę na nią liczyć.

Aneta, pracownik Autumn Care

Jeśli chodzi o efekty tych sesji, to zmieniło się moje podejście do wszystkiego naprawdę bardzo radykalnie. Jestem pełna energii, zapału, potrafię rozwiązywać problemy, przestałam się obawiać konfrontacji z trudnymi klientkami, chodzę jak nakręcona, aż czasu mi brakuje, ale jestem zadowolona z dnia pracy. Wiem, że ze wszystkim dam radę, mimo trudnych sytuacji. Podchodzę do tego optymistycznie i wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Tego mi było trzeba, takiego kopa w mózgownicę, żeby zmienić swoje podejście, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Swoją energią i pozytywnym podejściem staram się zarażać innych – wiem, że warto. Z całego serca dziękuję za wszystko i będę kontynuować te “spotkania” telefoniczne, żeby jeszcze bardziej ulepszać swoje życie.

Newsletter


x