Opinie o terapeutach współpracujących

Opinie klientów Małgorzaty Korczyńskiej:

Agnieszka, 09 września 2016

Z terapią Theta Healing zetknęłam się w bardzo trudnym okresie mojego życia. Właściwie nie było w nim sfery, która mogłaby świadczyć, ze jestem osobą spełnioną i szczęśliwą. Kilka miesięcy wcześniej straciłam prace i bezskutecznie próbowałam stworzyć własną firmę. Do tego leczyłam się z depresji, miałam bardzo toksyczną relację z bliskimi, cierpiałam z powodu niemożliwości stworzenia związku z mężczyzną i własnej rodziny. Miałam konfliktową relację z otoczeniem, ale przede wszystkim z samą sobą. Byłam krytyczna, surowa i wymagająca wobec siebie. Brak miłości własnej i wiary we własne możliwości powodowały, że nie umiałam cieszyć się życiem.

Na terapie z Panią Małgorzatą, zdecydowałam się od razu. Od wielu lat wydawało mi się, że nie żyje własnym życiem, że decyduje o nim ktoś inny i tym kimś nie jestem ja! Wiedziałam, że nie chce żyć jak marionetka sterowana przez ukryte programy podświadomości, blokujące mój własny potencjał. Spotkanie z Panią Małgorzatą było strzałem w dziesiątkę i odpowiedzią na dręczące problemy od lat.

Sesje z Panią Małgorzatą są niezwykłe, odkrywcze i zaskakująco trafne. Pani Małgorzata bardzo szybko rozpoznaje programy i wewnętrzne blokady. Efekty widać i czuć po każdej sesji. Już teraz po odbyciu kilku sesji mogę powiedzieć, że moje życie to rewolucja na każdej płaszczyźnie. Pierwszym efektem była zdecydowana poprawa relacji z bliskimi. Nigdy nie sądziłam, że to się jeszcze kiedyś może zmienić. Czuję, że nastąpiła głęboka zmiana wewnętrzna we mnie samej, a w konsekwencji, konflikty z przeszłości nie bolą już jak dawniej lub w ogóle zniknęły. Czuję, że odradzam się na nowo i czasami wręcz nie poznaję samej siebie. Depresja też już zniknęła, a w zamian przyszło poczucie akceptacji siebie i innych, większa lekkość życia i radość z każdej chwili.

Moja przemiana to wciąż trwający proces i jeszcze wiele przede mną, ale już teraz widzę zmiany na poziomie profesjonalnym, a także osobistym. Dlatego terapie będę kontynuować, gdyż jest to fascynująca podróż w głąb siebie i bardzo gorąco ją każdemu polecam. Jestem niezwykle wdzięczna Pani Małgorzacie, za tak duże wsparcie, serdeczność, empatię i humor na każdej sesji.

Joanna, Wiedeń

Z terapii Theta Healing u Pani Korczyńskiej skorzystałam pierwszy raz, parę miesięcy temu. Nie mam możliwości spotkania osobiście Panią Korczyńska w Warszawie, ale sesje prowadzimy przez Skypa – są przesympatyczne i „bliskie“. Na początku nie byłam pewna czy mam zadzwonić, ale okazało się ze była to bardzo dobra decyzja.

Sesje z Panią Korczyńska są niesamowite. Już po pierwszej- poczułam się lepiej. Po każdej sesji zawsze czuje lekkość w sobie i każda wzbudza we mnie pozytywną energie. Dziś po zmianie moich przekonań jestem silna psychicznie. Potrafi połączyć się z twoją duszą i dzięki temu zrozumieć twój problem, a następnie znaleźć na niego najlepsze rozwiązanie. Pomogła mi w oczyszczeniu mojego ciała z różnych negatywnych emocji. Bardzo dobrze potrafi wyczuć, precyzyjnie, które przekonania szkodzą człowiekowi i posiada wspaniały dar wytłumaczenia.

Jeśli ktoś ma potrzebę spotkania się z Panią Korczyńska to bardzo zachęcam – każda minuta jest warta!

Katarzyna Sz., 28 l.

Na terapie do Pani Małgosi trafiłam dwa lata temu, gdyż bardzo potrzebowałam pomocy.

Zaczęło się od problemów ze zdrowiem na tle nowotworowym – od lekarzy usłyszałam, że konieczna jest operacja. Pani Małgosia zaczęła terapie już po wszystkich wstępnych badaniach i chwilę przed biopsją. Chodziłam na terapie grupowe oraz indywidualne. Po każdej z nich czułam się coraz lepiej, nie tylko fizycznie, również psychicznie. Zaczęłam zmieniać podejście do życia i do pracy, byłam mniej zestresowana, mniej się przejmowałam, a co najważniejsze wszystko zaczęło mi wychodzić i dziać się tak, jak tego chcę.

Biopsja wykazała, że potrzebna jest operacja – ja jednak zdecydowałam, że będę kontynuowała terapie i powtórzę jeszcze raz badania. Po kilku tygodniach poddałam się po raz kolejny badaniom, od lekarzy usłyszałam, że to niewyjaśnione, ale choroba się cofnęła, a mój organizm ma cudowną moc samo-regeneracji.

Po terapiach u Pani Małgosi moje życie całkowicie się zmieniło, dlatego postanowiłam je kontynuować. Pomijając chorobę na tle nowotworowym pozbyłam się również alergii, nawet nie wiem, kiedy to się stało, ale w końcu mogę przytulić kota, w którego towarzystwie nie mogłam kiedyś w ogóle przebywać.

Regularne terapie theta healingu sprawiły, że odważyłam się rzucić pracę, która nie dawała mi satysfakcji – teraz mam nową, w której naprawdę się spełniam.

Terapie z Panią Małgosią – to przełom, uświadomiłam sobie, dlaczego to wszystko działo się w moim życiu, jakie miałam blokady. Dzisiaj już ich nie mam.

Stałam się osobą wyluzowaną i uśmiechniętą, cieszącą się życiem i przede wszystkim szczęśliwą.

Piotr

Sesje z Małgorzatą Korczyńską odbywam dość regularnie przez ostatnie kilka miesięcy. Już od pierwszej nie miałem żadnych złudzeń, jak duży i jak dobry wpływ mają one na moje życie. Ja dzisiaj i ja sprzed kilku miesięcy, to zupełnie inna osoba. Szczęśliwsza, spokojniejsza, odnosząca sukcesy zawodowe. Tematy, nad którymi pracowaliśmy dotyczyły zarówno mojego życia zawodowego, jak i osobistego. I zarówno tu, jak i tu zaszły duże zmiany na lepsze. Pani Małgorzata, oprócz fantastycznego profesjonalizmu i uporu w dotarciu do setna wszystkich problemów, cechuje się także bardzo dużą empatią wobec osoby, z którą pracuje. Człowiek w trakcie sesji czuje duże zrozumienie i brak jakiegokolwiek oceniania ze strony terapeuty. Najlepszą rekomendacją dla Pani Małgorzaty niech będzie fakt, że pomimo kilkunastu sesji i wielu wspólnie spędzonych godzin, wcale nie zamierzam przestawać i kończyć wspólnej pracy.

Paweł (lat 37), Warszawa

Na sesje Theta u Małgorzaty Korczyńskiej przychodzę od kilku miesięcy. Polecam tą metodę wszystkim bez względu na wiek – zwłaszcza tym szczególnie mocno zabieganym i zapracowanym. Warto trochę pomyśleć o sobie i własnym zdrowiu (wiem, że to brzmi jak banał, ale przekonałem się z pozytywnym skutkiem na własnej skórze). Spotkania prowadzone są bardzo profesjonalnie, z poszanowaniem prywatności i własnych przekonań. Pomagają uporządkować wiele spraw wewnętrznych, zrozumieć i przetransformować to wszystko, co wcześniej wydawało się bez sensu, a czasem bez wyjścia. Efekty można odczuć naprawdę szybko – zmienia się sposób postrzegania licznych aspektów codziennej rzeczywistości, podejście do życia i stosunek do innych ludzi. Widać także skutki zdrowotne na przykładzie konkretnych schorzeń. Zachęcam do spróbowania.

Opinie klientów Moniki Brajewskiej:

Monika

Z przyjemnością polecam pracę z Moniką. Ma duży talent i umiejętności do rozwiązywania naszych największych problemów. Sesje z Moniką bardzo mi pomogły. Dzięki pracy z emocjami udało mi się przezwyciężyć depresję. Jestem pod wrażeniem!

Angelika

Po sesji przede wszystkim zawsze odczuwam spokój, ulgę wewnętrzną a także oczyszczenie. Jest mi lżej psychicznie i fizycznie. Czuję się rześko i mam dużo energii w dążeniu do realizacji własnych celów a także marzeń. Sesje pozytywnie wpłynęły na moje ogólne samopoczucie. Czuję się bardziej doceniona, podwyższyła się moja samoocena i poczucie wartości. Poprzez współpracę z Moniką zupełnie inaczej patrzę na problemy – stają się bardziej błahe i łatwiejsze do rozwiązania, a czasem po prostu znikają, idą w niepamięć. Sesje pomogły mi zaakceptować siebie. Monika jest bardzo ciepłą, życzliwą osobą. Potrafi wysłuchać i w każdej sprawie pomoże. Zawsze mnie pokieruje tak, abym znalazła dobre wyjście z sytuacji. Jest bardzo mądrą, inteligentną kobietą, przed którą człowiek łatwo się otwiera.

Wioleta

Kochani chciałam opowiedzieć Wam moją historię. Życie jak większość ludzi czyli w biegu, stres, niepokój co raz częściej doły. Po prostu traciłam chęć do życia, całkowicie zapomniałam o sobie i swoich potrzebach, niby wysoka samoocena jednak w skali rodziny na samym końcu “łańcucha pokarmowego”. Miałam dość. Ktoś znajomy (jestem mu cholernie wdzięczna) polecił mi Panią Monikę i jej sesje. Moje życie się zmieniło. Wiem jak być szczęśliwą, być wreszcie docenianą. Najszczęśliwsza mama, żona, córka, synowa, pracownica i wiele innych szczęśliwych funkcji. Polecam serdecznie. Pani Monika pomoże wybrać drogę na rozdrożu. Nie zastanawiajcie się…

Urszula

Jestem wdzięczna za wszystkie nasze sesje. Połączenie Theta healingu i linii czasu daje świetne wyniki. Monika jest nieugięta w dokopywaniu się do pierwotnej przyczyny problemu. Sesje uwalniające nagromadzone od dzieciństwa (i nie tylko) emocje i przekonania przyniosły dużą ulgę i rozjaśniły moje postrzeganie świata. Każda sesja wniosła w moje życie coś nowego. Dziękuję.

Agata

Sesje z P. Moniką były dla mnie pewnym usystematyzowaniem osiągnięć w rozwoju osobistym. Dostałam proste ale skuteczne narzędzia, bardzo pomocne w radzeniu sobie z mniejszymi i większymi… chciałam napisać „problemami”, ale po sesji z Moniką to słowo zniknęło z mojego słownika – więc – kwestiami życia codziennego.

Paulina

Sesje z Panią Moniką pomogły mi uporać się z PTSD (zespół stresu pourazowego) związanego ze zdradą, rozwodem oraz – w niedużym odstępie czasu – nagłą chorobą i śmiercią matki. Cenię Monikę za dużą wiedzę merytoryczną połączoną z głęboką intuicją. Cały czas stosuje metody, których się nauczyłam podczas sesji, w radzeniu sobie ze stresem w sytuacjach dnia codziennego. Dziękuję.

Agata

Od ponad 10 lat cierpię na zaburzenie lękowe połączone z depresją. Do tej pory przeszłam przez dziesiątki terapii, na swojej drodze spotkałam mnóstwo różnych psychologów i terapeutów, którzy w większości nie potrafili mi pomóc.
Pracę z panią Moniką zaczęłam stosunkowo niedawno, bo dopiero ok. 3 miesiące temu, a ja już czuję pierwsze rezultaty. W końcu wiem, że ktoś mnie rozumie i chce pomóc. Po każdej sesji czuje się spokojniejsza i silniejsza. Zaczynam rozumieć źródło moich problemów i dzięki wielu narzędziom, które zostają mi przekazane na każdym spotkaniu, mogę pracować nad sobą i rozwijać się każdego dnia. Wiem również, że kiedy przychodzi kryzys, mogę liczyć na wsparcie i pomoc w każdej chwili. Zawsze ze strony pani Moniki spotykam się z cierpliwością, zrozumieniem, szacunkiem, uśmiechem, pełną energią, ale przede wszystkim z ogromną kompetencją oraz dyskrecją.

Jak do tej pory moim największym osiągnięciem było zmniejszenie ogromnego lęku przed lataniem, który zawsze wiązał się z atakami paniki. Po wielu latach bylam w stanie wsiąść do samolotu i cieszyć się podróżą.

Panią Monikę polecam z całego serca.

Wiem, że przede mną jeszcze sporo pracy, ale czuję, że w końcu znalazłam odpowiednią osobę, z którą może się to udać!

Bożena

Jakieś parę miesięcy temu :

 • moja praca była okropna, wredny szef, koledzy złośliwi, mało zarabiałam, a byłam do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu
 • moi znajomi, tylko się na mnie wyżywali, aby się dowartościować
 • w sprawach sercowych, wplątałam się w związek z mężczyzną, który mnie ciągle wykorzystywał i przy tym udawał ofiarę
 • a rodzina…

To wszystko spowodowało, że byłam bliska wypalenia. Co gorsze nie umiałam sie z tego wszystkiego wydostać….a co mnie najbardziej przerażało: ta pustka we mnie, śmiałam się na głos ale w środku czułam pustkę.

Naczytałam się dużo mądrych książek……. próbowałam różne metody aby powrócić do równowagi… wpadłam na Time Linie Therapie oraz Theta Healing.

Zaczęłam szukać osoby która się tym zajmuje: trafiłam na Monikę poprzez jej stronę internetową… od razu czułam jej ciepło…

 • już po paru spotkaniach zwolniłam się z pracy, i w ciągu następnych dwóch tygodni znalazłam moja wymarzoną pracę jako księgową,
 • szefowa jest bardzo miła i jest ze mnie zadowolona, a przy problemach rozmawiamy i szukamy najlepszego rozwiązania,
 • koledzy nie plotkują, każdy zajmuje się pracą.
 • fałszywi znajomi odeszli
 • sprawy sercowe … idzie wszystko w bardzo dobrym kierunku…na mojej drodze nie spotykam cwaniaczków…chciałabym napisać a jak się pojawiają…NIE – po prostu sie nie pojawiają i tyle
 • odkryłam przez Monikę również pasje… która w naturalny sposób przyszła…
 • w krótkim czasie zmieniłam się bardzo i jestem szczęśliwa

A co do Moniki najbardziej urzekła mnie KRYTYKĄ a dokładnie jej BRAKIEM. Na jej sesjach nie ma na to miejsca.

Powierzyłam jej moje najskrytsze tajemnice, których nikt nigdy nie słyszał. W zamian dostałam SZCZERĄ EMPATIE I ROZWIĄZANIE, żadnej krytyki…. wszystko w sposób naturalny… moje najgorsze przeżycia już mnie nie prześladują… odeszły

….a pustka …. ZNIKŁA …. nie ma jej. Teraz często łapie się na tym, że sama do siebie się uśmiecham.

I ciesze się jutrem, przyszłością.

Roksana

Stare niemieckie powiedzenie głosi, że jeśli myślisz, że już dalej się nie da, skądś się pojawia światełko. Wierzę w to, że Monika była moim światełkiem. Od początku roku korzystam regularnie z sesji Theta Healing i udało mi się przekonać na własnej skórze, że wszystko można zmienić na lepsze. Kiedy trafiłam do Moniki od dawna cierpiałam na silną depresję oraz borderline. Już po pierwszej sesji czułam się szczęśliwsza i silniejsza, a każde kolejne przepracowane przekonanie powoduje, że robi mi się lżej. Monika zawsze stara się zrozumieć mój problem i już po krótkim czasie miałam do niej pełne zaufanie. Po każdej sesji czuję się lepiej i zaczynam patrzeć na siebie i na świat innymi oczami. Największym sukcesem dla mnie, którego bym nigdy nie osiągnęła bez pomocy Moniki, jest całkowity brak ataków paniki i w tym miejscu chciałabym również zaznaczyć, że w końcu odważyłam się, zapisać się na studia. Moniko, dziękuję Ci bardzo za twoją cierpliwość i wiarę we mnie i nie mogę się doczekać kolejnej sesji z Tobą.

Sylwia

Bardzo polecam Panią Monikę Górzyńską. Przyznam, że nigdy wcześniej nie poddawałam się tego typu sesjom. A sesji podjęłam się z kilku istotnych powodów. Pierwszym z nich był fakt, iż byłam i nadal bywam istotą pełną leków, które nie pozwalały mi funkcjonować normalnie na co dzień, w pracy, w rodzinie. Między innymi dzięki terapii zrozumiałam, że świat jest niezmienny od miliardów lat, a wszystkie moje problemy jestem w stanie rozwiązać w samej sobie. Mimo, iż jestem osobą, która szuka odpowiedzi i rozwiązań u różnych źródeł, ta terapia była jedną z najskuteczniejszych i spore zmiany zaszły już podczas pierwszej sesji. Jestem przekonana, iż każdemu przyda się tego rodzaju terapia. Z doświadczenia wiem, że nierozwiązane problemy cyklicznie zamiatane pod dywan odbijają się czkawką, a później z biegiem lat rosną jak kula śnieżna, która przesłania nam istotę życia. Profesjonalne i pełne empatii podejście Pani Moniki sprawia, że nie blokuję się i uczę się siebie. Nadal kontynuuję terapię i nie zamierzam zaprzestać na powierzchownych odpowiedziach mojego umysłu. Polecam wszystkim zapanować nad chaosem zaprogramowań i naszych uwarunkowań a Pani Monika jest wręcz stworzonym przewodnikiem, który pomaga ludziom wyjść z płaszczyzny zwykłej egzystencji na wyżyny duchowości.

Dagmara

Chciałabym bardzo podziękować Monice za sesję Theta Healing, którą odbyłyśmy niedawno. Monika pomogła mi uporać się z dość uciążliwym i utrudniającym życie przekonaniem, które wyszło w najmniej spodziewanym momencie zrobiła to fachowo, szybko i bez zbędnego gadania czyli tak, jak powinno to być zrobione. Usunięty i przepracowany temat zaskutkował niemal natychmiast, oczywiście na pozytyw. Bardzo polecam sesje u Moniki, robi to naprawdę dobrze. życzę powodzenia i pozdrawiam!

Beata

Sesje z Panią Moniką są niezwykłe -podczas każdego spotkania ( a odbyłam ich trzy i wiem,że będą następne) czułam się bardzo bezpiecznie i miałam wrażenie “zaopiekowania”. Ponadto czułam,że Pani Monice naprawdę na mnie zależy,chociaż się nie znamy i że mogę Jej w pełni zaufać.

Po sesji ,na której pracowałyśmy na temat mojego Taty już po dwóch dniach i ja i moje otoczenie zauważyliśmy zmiany,jakie we mnie zaszły i wiem,że to się cały czas dzieje, że jestem w procesie i wiele jeszcze przede mną.
Zmiany te są na tyle istotne,że nawet będąc w tej chwili w trudnej sytuacji osobistej i czując się naprawdę źle mimo to znajduję w sobie siłę ,żeby planować i myśleć o przyszłości-i wiem, ze bez tej pracy, którą razem zrobiłyśmy nie byłoby to możliwe albo dużo trudniejsze.

Pani Monika jest osobą o ogromnej empatii,jest pełna miłości do ludzi i świata i, oczywiście kompetentna -trafia w sedno problemu,wie rzeczy na mój temat, które mnie ledwo się zarysowują w świadomości,umie je nazwać i przeprogramować,jeśli tego wymaga sytuacja.

Gorąco polecam sesje u Pani Moniki!

Aneta

Do Moniki Górzyńskiej trafiłam z polecenia. Usłyszałam, że “to ktoś dla mnie”, ze względu na swoje doświadczenie i wiedzę. Mimo polecenia, nasze pierwsze spotkanie traktowałam testowo i w odstępie kilku dni umówiłam się też z inną terapeutką, aby wybrać tę, z którą będę czuła się lepiej… Wcześniej pracowałam sporo nad sobą i miałam poczucie, że niewiele może mnie zaskoczyć… a jednak Monika bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła i nadal zaskakuje!

Po pierwszej sesji wiedziałam, że potrafi łączyć coś, co udaje się niewielu osobom – wiedzę, doświadczenie, ogromne wyczucie i serce. Monika pracuje różnymi technikami i intuicyjnie dobiera je w trakcie spotkania. Nasze sesje odbywały się na Skype’ie, ale mimo odległości, zawsze czuć było jej serdeczność i zaangażowanie. Czerpie z własnych życiowych doświadczeń, obserwacji klientów, odbytych kursów i przeczytanych książek. Dzięki niej uświadamiam sobie na nowo różne sprawy i zyskuję nowy punkt widzenia, perspektywę – nawet tam, gdzie wydawało się, że nic już nowego nie wymyślę.

Spotkania, sesje z Moniką są bardzo inspirujące i czuję wyraźne zmiany w moim myśleniu i zachowaniu po naszych 11 sesjach. Każda z nich jest inna, ale jednocześnie głęboko dotyka ważnych dla mnie spraw. Ważne jest też to, że Monika świetnie wyczuwa, że czasami za tematem, z którym przychodzimy, kryje się coś innego, bardziej kluczowego. Myślałam, że przyszłam do niej z tematami dotyczącymi zdrowia, ale w efekcie pracowałyśmy nad wieloma innymi aspektami życia, jak związki, finanse, pewność siebie, relacje rodzinne.

Polecam Monikę z całego serca!

Sylwia

Bardzo polecam Monikę. Jest osoba kompetentna, potrafi automatycznie odnaleźć problem i rozwiązanie, w efekcie czego odnajduje swój spokój wewnętrzny. Po każdej sesji z Monika jestem bardziej świadoma zachodzących zmian, jej metody spowodowały, ze mam więcej energii, jestem spokojniejsza i bardziej radosna. To profesjonalistka, która zaraza pozytywizmem i przekazuje porady na szczęście, które działają niemal natychmiast. Dziękuję Moniko!

Michalina

Odkąd zaczęłam moje sesje z Moniką, znacznie poprawił się stan mojej astmy, a bardzo często dokuczające infekcje gardła i anginy nie pojawiły się ani razu.

Monika jest niezwykle ciepłą osobą, z którą łatwo porozmawiać na każdy, nawet trudny temat. Z jej pomocą jestem w stanie uzyskać większy wgląd w sprawy nad którymi pracujemy, a co ważniejsze zauważać i odczuwać realne zmiany w moim życiu: to jak czuję się sama ze sobą, moja świadomość własnych zachowań, to w jaki sposób wchodzę w interakcję z innymi. Zawsze czekam na kolejną sesję!

Newsletter


x