Opinie o terapeutach współpracujących

Opinie o terapeutach współpracujących

Opinie klientów Małgorzaty Korczyńskiej:

Agnieszka, 09 września 2016


Z terapią Theta Healing zetknęłam się w bardzo trudnym okresie mojego życia. Właściwie nie było w nim sfery, która mogłaby świadczyć, ze jestem osobą spełnioną i szczęśliwą. Kilka miesięcy wcześniej straciłam prace i bezskutecznie próbowałam stworzyć własną firmę. Do tego leczyłam się z depresji, miałam bardzo toksyczną relację z bliskimi, cierpiałam z powodu niemożliwości stworzenia związku z mężczyzną i własnej rodziny. Miałam konfliktową relację z otoczeniem, ale przede wszystkim z samą sobą. Byłam krytyczna, surowa i wymagająca wobec siebie. Brak miłości własnej i wiary we własne możliwości powodowały, że nie umiałam cieszyć się życiem.

Na terapie z Panią Małgorzatą, zdecydowałam się od razu. Od wielu lat wydawało mi się, że nie żyje własnym życiem, że decyduje o nim ktoś inny i tym kimś nie jestem ja! Wiedziałam, że nie chce żyć jak marionetka sterowana przez ukryte programy podświadomości, blokujące mój własny potencjał. Spotkanie z Panią Małgorzatą było strzałem w dziesiątkę i odpowiedzią na dręczące problemy od lat.

Sesje z Panią Małgorzatą są niezwykłe, odkrywcze i zaskakująco trafne. Pani Małgorzata bardzo szybko rozpoznaje programy i wewnętrzne blokady. Efekty widać i czuć po każdej sesji. Już teraz po odbyciu kilku sesji mogę powiedzieć, że moje życie to rewolucja na każdej płaszczyźnie. Pierwszym efektem była zdecydowana poprawa relacji z bliskimi. Nigdy nie sądziłam, że to się jeszcze kiedyś może zmienić. Czuję, że nastąpiła głęboka zmiana wewnętrzna we mnie samej, a w konsekwencji, konflikty z przeszłości nie bolą już jak dawniej lub w ogóle zniknęły. Czuję, że odradzam się na nowo i czasami wręcz nie poznaję samej siebie. Depresja też już zniknęła, a w zamian przyszło poczucie akceptacji siebie i innych, większa lekkość życia i radość z każdej chwili.

Moja przemiana to wciąż trwający proces i jeszcze wiele przede mną, ale już teraz widzę zmiany na poziomie profesjonalnym, a także osobistym. Dlatego terapie będę kontynuować, gdyż jest to fascynująca podróż w głąb siebie i bardzo gorąco ją każdemu polecam. Jestem niezwykle wdzięczna Pani Małgorzacie, za tak duże wsparcie, serdeczność, empatię i humor na każdej sesji.

Joanna, Wiedeń


Z terapii Theta Healing u Pani Korczyńskiej skorzystałam pierwszy raz, parę miesięcy temu. Nie mam możliwości spotkania osobiście Panią Korczyńska w Warszawie, ale sesje prowadzimy przez Skypa – są przesympatyczne i „bliskie“. Na początku nie byłam pewna czy mam zadzwonić, ale okazało się ze była to bardzo dobra decyzja.

Sesje z Panią Korczyńska są niesamowite. Już po pierwszej- poczułam się lepiej. Po każdej sesji zawsze czuje lekkość w sobie i każda wzbudza we mnie pozytywną energie. Dziś po zmianie moich przekonań jestem silna psychicznie. Potrafi połączyć się z twoją duszą i dzięki temu zrozumieć twój problem, a następnie znaleźć na niego najlepsze rozwiązanie. Pomogła mi w oczyszczeniu mojego ciała z różnych negatywnych emocji. Bardzo dobrze potrafi wyczuć, precyzyjnie,  które przekonania szkodzą człowiekowi i posiada wspaniały dar wytłumaczenia.

Jeśli ktoś ma potrzebę spotkania się z Panią Korczyńska to bardzo zachęcam – każda minuta jest warta!

Katarzyna Sz., 28 l.


Na terapie do Pani Małgosi trafiłam dwa lata temu, gdyż bardzo potrzebowałam pomocy.

Zaczęło się od problemów ze zdrowiem na tle nowotworowym – od lekarzy usłyszałam, że konieczna jest operacja. Pani Małgosia zaczęła terapie już po wszystkich wstępnych badaniach i chwilę przed biopsją. Chodziłam na terapie grupowe oraz indywidualne. Po każdej z nich czułam się coraz lepiej, nie tylko fizycznie, również psychicznie. Zaczęłam zmieniać podejście do życia i do pracy, byłam mniej zestresowana, mniej się przejmowałam, a co najważniejsze wszystko zaczęło mi wychodzić i dziać się tak, jak tego chcę.

Biopsja wykazała, że potrzebna jest operacja – ja jednak zdecydowałam, że będę kontynuowała terapie i powtórzę jeszcze raz badania. Po kilku tygodniach poddałam się po raz kolejny badaniom, od lekarzy usłyszałam, że to niewyjaśnione, ale choroba się cofnęła, a mój organizm ma cudowną moc samo-regeneracji.

Po terapiach u Pani Małgosi moje życie całkowicie się zmieniło, dlatego postanowiłam je kontynuować. Pomijając chorobę na tle nowotworowym pozbyłam się również alergii, nawet nie wiem, kiedy to się stało, ale w końcu mogę przytulić kota, w którego towarzystwie nie mogłam kiedyś w ogóle przebywać.

Regularne terapie theta healingu sprawiły, że odważyłam się rzucić pracę, która nie dawała mi satysfakcji – teraz mam nową, w której naprawdę się spełniam.

Terapie z Panią Małgosią – to przełom, uświadomiłam sobie, dlaczego to wszystko działo się w moim życiu, jakie miałam blokady. Dzisiaj już ich nie mam.

Stałam się osobą wyluzowaną i uśmiechniętą, cieszącą się życiem i przede wszystkim szczęśliwą.

Piotr


Sesje z Małgorzatą Korczyńską odbywam dość regularnie przez ostatnie kilka miesięcy. Już od pierwszej nie miałem żadnych złudzeń, jak duży i jak dobry wpływ mają one na moje życie. Ja dzisiaj i ja sprzed kilku miesięcy, to zupełnie inna osoba. Szczęśliwsza, spokojniejsza, odnosząca sukcesy zawodowe. Tematy, nad którymi pracowaliśmy dotyczyły zarówno mojego życia zawodowego, jak i osobistego. I zarówno tu, jak i tu zaszły duże zmiany na lepsze. Pani Małgorzata, oprócz fantastycznego profesjonalizmu i uporu w dotarciu do setna wszystkich problemów, cechuje się także bardzo dużą empatią wobec osoby, z którą pracuje. Człowiek w trakcie sesji czuje duże zrozumienie i brak jakiegokolwiek oceniania ze strony terapeuty. Najlepszą rekomendacją dla Pani Małgorzaty niech będzie fakt, że pomimo kilkunastu sesji i wielu wspólnie spędzonych godzin, wcale nie zamierzam przestawać i kończyć wspólnej pracy.

Paweł (lat 37), Warszawa


Na sesje Theta u Małgorzaty Korczyńskiej przychodzę od kilku miesięcy. Polecam tą metodę wszystkim bez względu na wiek – zwłaszcza tym szczególnie mocno zabieganym i zapracowanym. Warto trochę pomyśleć o sobie i własnym zdrowiu (wiem, że to brzmi jak banał, ale przekonałem się z pozytywnym skutkiem na własnej skórze). Spotkania prowadzone są bardzo profesjonalnie, z poszanowaniem prywatności i własnych przekonań. Pomagają uporządkować wiele spraw wewnętrznych, zrozumieć i przetransformować to wszystko, co wcześniej wydawało się bez sensu, a czasem bez wyjścia. Efekty można odczuć naprawdę szybko – zmienia się sposób postrzegania licznych aspektów codziennej rzeczywistości, podejście do życia i stosunek do innych ludzi. Widać także skutki zdrowotne na przykładzie konkretnych schorzeń. Zachęcam do spróbowania.

Opinie klientów Łukasza Matacza:

Adam


Z Łukaszem obyłem dopiero jedną sesję, ale byłem pod jej bardzo dużym wrażeniem. Zajmowaliśmy się szeroko rozumianym pojęciem “kariery zawodowej”. Łukasz działał bardzo szybko i wyjątkowo trafnie “diagnozując” moje problemy i błędne przekonania. Byłem zaskoczony, jak szybko można dojść do sedna sprawy, tak naprawdę nic o mnie nie wiedząc. Jego umiejętności sprawiły, że dopiero po zakończonej sesji tak naprawdę poczułem, jak bardzo była mi ona potrzebna. Inna sprawa, że czułem się po niej świetnie. Czy wrócę do Łukasza? Bez wątpienia.

Marzena


Do Pana Łukasza trafiłam, po doświadczeniach z wieloma, doświadczonymi terapeutami.

Jeśli przed spotkaniem miałam jakieś obawy ,,, taki młody,,, to w ciągu 10 minut, wiedziałam i czułam, że ten człowiek poradzi sobie z dość ciężkim przypadkiem, za jaki mnie uważano.

5 sesji, w zasadzie pod rząd, pomogły w moim 48 letnim życiu.

Precyzja, docierania do problemu oraz jego lekkość rozwiązywania, dawały uczucie cudownego uwolnienia. Każda sesja była zakończona uczuciem, wiem, rozumiem, i jest już zmienione, bez wysiłku, tak jak to powinno się dziać.

U Pana Łukasza, właśnie się działo i to skutecznie. To terapeuta  ze wspaniałym wyczuciem potrzeby klienta, z doborem jak najodpowiedniejszego na ten moment narzedzia pracy( a jest ich kilka, nie tylko theta healing).
Wspaniały terapeuta, nigdy nie sądziłam że pomoże mi Pan w wieku mojej córki. Ta lekkość, pewność i łatwość w wiedzeniu jak trzeba pomóc jest cudna cecha  Pana Łukasza.

Ogromna kompetencja i znajomość Theta healing. Z serca polecam.

Maja


Emigracja, zwłaszcza późna, to nie lada wyzwanie. Zmiana kraju, to przygoda, która niesie ze sobą wiele radości i sukcesów dotąd nieznanych, ale też i bardzo łatwo jest sie w tym zgubić. Bo zmiana kraju, zmienia wszystko, także siebie i wtedy łatwo stracić swój kierunek. W takim właśnie momencie zetknęłam sie z Panem Łukaszem. Po kilku latach spędzonych na emigracji, nagle wszystko się skończyło i nie wiedziałam co dalej robić, a moje znane nie działało.
Odbyłam z Panem Łukaszem kilka sesji i jestem pod wrażeniem jego szerokiej wiedzy, wychodzącej poza Theta, podejściem do pojawiających się kwestii bez oceny, z otwartością i z zaskakującą dojrzałością.

Każda z sesji z Panem Łukaszem była jak pełna niespodzianek podróż we własne wnętrze, przeszłość, a czasami i przyszłość. Zdarzyło mi się czuć dosłownie fizycznie następujące zmiany. Nagle bylo więcej miejsca na oddech, mijało zmęczenie, było mniej ciężko, poczułam że znalazłam się gdzie jestem nie przez przypadek, tylko tak mało być, poczułam, że juz wszystko będzie dobrze – Bezcenne !

Rezultat tych spotkań? Znalazłam interesującą pracę, która daje mi satysfakcję i która może mi zapewnić stabilizację, której mi brakowało w mojej zagranicznej przygodzie. Mój związek jest spokojniejszy, a i ja w nim tez dużo bardziej. Odnajduję się w moim nowym kraju powoli, rozumiem teraz lepiej siebie i własne reakcje, czasami strachy i już potrafię na nie zareagować. Zarządzam spokojnie moim dobrobytem 🙂

Ann


Working with Lukasz is always a pleasure. His spot on and clear intuition allows for intense and beneficial healings and clearings. He is always adaptive to finding either the right words or techniques give the best service possible. I enjoy our frequent and regular sessions.

Opinie klientów Moniki Górzyńskiej:

Monika


Z przyjemnością polecam pracę z Moniką. Ma duży talent i umiejętności do rozwiązywania naszych największych problemów. Sesje z Moniką bardzo mi pomogły. Dzięki pracy z emocjami udało mi się przezwyciężyć depresję. Jestem pod wrażeniem!

Angelika


Po sesji przede wszystkim zawsze odczuwam spokój, ulgę wewnętrzną a także oczyszczenie. Jest mi lżej psychicznie i fizycznie. Czuję się rześko i mam dużo energii w dążeniu do realizacji własnych celów a także marzeń. Sesje pozytywnie wpłynęły na moje ogólne samopoczucie. Czuję się bardziej doceniona, podwyższyła się moja samoocena i poczucie wartości. Poprzez współpracę z Moniką zupełnie inaczej patrzę na problemy – stają się bardziej błahe i łatwiejsze do rozwiązania, a czasem po prostu znikają, idą w niepamięć. Sesje pomogły mi zaakceptować siebie. Monika jest bardzo ciepłą, życzliwą osobą. Potrafi wysłuchać i w każdej sprawie pomoże. Zawsze mnie pokieruje tak, abym znalazła dobre wyjście z sytuacji. Jest bardzo mądrą, inteligentną kobietą, przed którą człowiek łatwo się otwiera.

Wioleta


Kochani chciałam opowiedzieć Wam moją historię. Życie jak większość ludzi czyli w biegu, stres, niepokój co raz częściej doły. Po prostu traciłam chęć do życia, całkowicie zapomniałam o sobie i swoich potrzebach, niby wysoka samoocena jednak w skali rodziny na samym końcu “łańcucha pokarmowego”. Miałam dość. Ktoś znajomy (jestem mu cholernie wdzięczna) polecił mi Panią Monikę i jej sesje. Moje życie się zmieniło. Wiem jak być szczęśliwą, być wreszcie docenianą. Najszczęśliwsza mama, żona, córka, synowa, pracownica i wiele innych szczęśliwych funkcji. Polecam serdecznie. Pani Monika pomoże wybrać drogę na rozdrożu. Nie zastanawiajcie się…

Urszula


Jestem wdzięczna za wszystkie nasze sesje. Połączenie Theta healingu i linii czasu daje świetne wyniki. Monika jest nieugięta w dokopywaniu się do pierwotnej przyczyny problemu. Sesje uwalniające nagromadzone od dzieciństwa (i nie tylko) emocje i przekonania przyniosły dużą ulgę i rozjaśniły moje postrzeganie świata. Każda sesja wniosła w moje życie coś nowego. Dziękuję.

Paulina


Sesje z Panią Moniką pomogły mi uporać się z PTSD (zespół stresu pourazowego) związanego ze zdradą, rozwodem oraz – w niedużym odstępie czasu – nagłą chorobą i śmiercią matki. Cenię Monikę za dużą wiedzę merytoryczną połączoną z głęboką intuicją. Cały czas stosuje metody, których się nauczyłam podczas sesji, w radzeniu sobie ze stresem w sytuacjach dnia codziennego. Dziękuję.

Roksana


Stare niemieckie powiedzenie głosi, że jeśli myślisz, że już dalej się nie da, skądś się pojawia światełko. Wierzę w to, że Monika była moim światełkiem. Od początku roku korzystam regularnie z sesji Theta Healing i udało mi się przekonać na własnej skórze, że wszystko można zmienić na lepsze. Kiedy trafiłam do Moniki od dawna cierpiałam na silną depresję oraz borderline. Już po pierwszej sesji czułam się szczęśliwsza i silniejsza, a każde kolejne przepracowane przekonanie powoduje, że robi mi się lżej. Monika zawsze stara się zrozumieć mój problem i już po krótkim czasie miałam do niej pełne zaufanie. Po każdej sesji czuję się lepiej i zaczynam patrzeć na siebie i na świat innymi oczami. Największym sukcesem dla mnie, którego bym nigdy nie osiągnęła bez pomocy Moniki, jest całkowity brak ataków paniki i w tym miejscu chciałabym również zaznaczyć, że w końcu odważyłam się, zapisać się na studia. Moniko, dziękuję Ci bardzo za twoją cierpliwość i wiarę we mnie i nie mogę się doczekać kolejnej sesji z Tobą.

Sylwia


Bardzo polecam Panią Monikę Górzyńską. Przyznam, że nigdy wcześniej nie poddawałam się tego typu sesjom. A sesji podjęłam się z kilku istotnych powodów. Pierwszym z nich był fakt, iż byłam i nadal bywam istotą pełną leków, które nie pozwalały mi funkcjonować normalnie na co dzień, w pracy, w rodzinie. Między innymi dzięki terapii zrozumiałam, że świat jest niezmienny od miliardów lat, a wszystkie moje problemy jestem w stanie rozwiązać w samej sobie. Mimo, iż jestem osobą, która szuka odpowiedzi i rozwiązań u różnych źródeł, ta terapia była jedną z najskuteczniejszych i spore zmiany zaszły już podczas pierwszej sesji. Jestem przekonana, iż każdemu przyda się tego rodzaju terapia. Z doświadczenia wiem, że nierozwiązane problemy cyklicznie zamiatane pod dywan odbijają się czkawką, a później z biegiem lat rosną jak kula śnieżna, która przesłania nam istotę życia. Profesjonalne i pełne empatii podejście Pani Moniki sprawia, że nie blokuję się i uczę się siebie. Nadal kontynuuję terapię i nie zamierzam zaprzestać na powierzchownych odpowiedziach mojego umysłu. Polecam wszystkim zapanować nad chaosem zaprogramowań i naszych uwarunkowań a Pani Monika jest wręcz stworzonym przewodnikiem, który pomaga ludziom wyjść z płaszczyzny zwykłej egzystencji na wyżyny duchowości.

Dagmara


Chciałabym bardzo podziękować Monice za sesję Theta Healing, którą odbyłyśmy niedawno. Monika pomogła mi uporać się z dość uciążliwym i utrudniającym życie przekonaniem, które wyszło w najmniej spodziewanym momencie zrobiła to fachowo, szybko i bez zbędnego gadania czyli tak, jak powinno to być zrobione. Usunięty i przepracowany temat zaskutkował niemal natychmiast, oczywiście na pozytyw. Bardzo polecam sesje u Moniki, robi to naprawdę dobrze. życzę powodzenia i pozdrawiam!

Agata


Sesje z P. Moniką były dla mnie pewnym usystematyzowaniem osiągnięć w rozwoju osobistym. Dostałam proste ale skuteczne narzędzia, bardzo pomocne w radzeniu sobie z mniejszymi i większymi… chciałam napisać „problemami”, ale po sesji z Moniką to słowo zniknęło z mojego słownika – więc – kwestiami życia codziennego.