Access Consciousness

Access Consciousness to zbiór prostych technik i narzędzi, które umożliwiają zmianę wszystkiego co nam nie służy, jak i również kreowanie życia takiego, jakiego naprawdę pragniesz. Procesy Access Consciousness są zaprojektowane tak, abyś mógł łatwo przywrócić swój dostęp do świadomości, do bycia sobą, do finansowej obfitości, do lekkości i radości życia.

Access Consciousness został stworzony ponad 30 lat temu przez Gary’ego Douglasa i dr Dain Heera, działa obecnie w ponad 170 krajach. Dzięki nim zmiana nie musi być już trudna, a narzędzia do niej prowadzące mogą być łatwe, przyjemne i jednocześnie skuteczne.

Jak to działa

Access bazuje na idei, że wszystko jest z Tobą okej, że masz wiedzę  i że poprzez świadomość możesz przetransformować wszystko. Narzędzia Access oczyszczają ograniczającą energię kryjącą się pod słowami. Nasze punkty widzenia i wybory, których dokonujemy kreują nasze życie. Niestety często wywodzą się one z nieświadomości  co tworzy problemy w naszej rzeczywistości.

Z pomocą przychodzą procesy werbalne – między innymi otwarte pytania, które odpowiednio zadane, transformują problem w możliwość.

Przykładowo, zamiast myśli “Nic mi nie pomoże/tego nie da się zmienić”, spróbuj zadać pytanie “Co tu jest możliwego, czego jeszcze nie wziąłem/am pod uwagę?”. Kluczem do sukcesu pytania jest zachowanie ciekawości, otwartości i pozwoleniu sobie na otrzymanie.

Oprócz tego Access oferuje całą gamę procesów manualnych –  zabiegów na ciało. Najbardziej podstawowym narzędziem jest Access Bars, podczas którego dotykane są odpowiednie punkty na głowie. Skutkuje to uwolnieniem wszelkich punktów widzenia, przekonań, emocji, które generują ograniczenie w Twoim życiu.

Efekty

Setki tysięcy ludzi korzystających z Access Bars doświadczyło zmiany w wielu aspektach, włączając w to poprawę snu, zdrowia, wagi, pieniędzy, seksu, relacji, niepokojów, stresu i wielu innych.

Newsletter


x