Uzdrawianie FX – kolejne kroki

Zgłosiłem swoją intencję na sesję Uzdrawiania FX i co dalej?

  • Po zakupie Uzdrowienia FX (i wpisaniu intencji do formularza zakupu) otrzymasz potwierdzenie jego przyjęcia na wskazany adres mailowy.
  • Sesje uzdrawiania (w opcji standard) odbywają się dwa dni po złożeniu zamówienia w godzinach wieczornych, bez udziału osób zgłaszających. Po zrealizowaniu sesji, otrzymasz potwierdzenie mailem.
  • Twoja intencja zostanie zrealizowana  w najlepszy dla Ciebie sposób.
  • U niektórych osób efekty uzdrawiania FX pojawiają się natychmiastowo, u niektórych – następnego dnia, a u innych może potrwać to do tygodnia od momentu zakończenia sesji.
  • W niektórych przypadkach efektem uzdrowienia będzie bezpośrednie rozwiązanie problemu – na przykład otrzymanie oferty nowej pracy. W innych sytuacjach mogą pojawić się nowe sposoby rozwiązania problematycznej kwestii. Na przykład przy intencji „Chcę schudnąć 10 kilogramów” najprawdopodobniej utrata takiej wagi w ciągu kilku dni nie będzie najlepszym sposobem dla osoby zgłaszającej. Ale efektem uzdrowienia może być na przykład utrata apetytu na słodycze lub znalezienie idealnie odpowiadającej diety, czy przypływ chęci do ćwiczeń 🙂
  • Czasami jako efekt uzdrowienia pojawiają się: nowe pomysły, zobaczenie innych rozwiązań, nowe spojrzenie na sytuację (np. przestaje być problemem), nowe okazje, niespodziewane propozycje, czy pomoc ze strony innych.
  • Może się zdarzyć, że rozwiązanie problemu nie pojawia się lub dokonuje się jedynie częściowo. Dzieje się tak w przypadku zbyt ogólnikowej intencji (sprawdź „Jak się przygotować do Uzdrowienia FX?”) lub kiedy jej realizację blokują zbyt silne negatywne schematy i programy. W takiej sytuacji warto zastanowić się nad wyborem innej intencji lub zgłoszenie się na indywidualną sesję z terapeutą.

Newsletter


x