Opinie po Uzdrawianiu FX

Przejdź do opinii po uzdrawianiu

Opinie po Uzdrawianiu FX – Dorośli

Sesja FX na wzrok

Do Anity Putkiewicz zwróciłam się o pomoc, w związku z pogarszającym się wzrokiem. Mam astygmatyzm, pojawiała się zaćma, i ostatnio, w wyniku upadku, chyba odkleiła mi się część siatkówki, ponieważ przestałam częściowo widzieć w prawym oku. Anita zastosowała uzdrawianie metodą FX. Już następnego dnia po terapii widzenie w prawym oku wróciło całkowicie. Obserwuję coraz większą poprawę w ogólnym widzeniu. Bez okularów nie mogłam przeczytać żadnego tekstu np. w książce, a teraz zdarza mi się w ogóle nie użyć okularów, a tekst jestem w stanie przeczytać. Poza tym wzrok mi się wyostrzył. W porównaniu do stanu mojego wzroku, z jakim zwróciłam się o pomoc do sytuacji obecnej poprawa jest ogromna. Za co jestem bardzo wdzięczna i polecam wszystkim terapie FX.

Małgorzata, lat 59

Sesja FX na kłopoty ze zdrowiem

Zdecydowałam się na sesje uzdrawiania FX u pani Anity ze względu na bardzo pogarszający się stan zdrowia. Niespodziewanie po terapii pojawił się nagły problem zdrowotny, który wymagał ingerencji chirurga, ale zdałam się na los, że widocznie tak miało być i że wszystko idzie w dobrą stronę. Aktualnie minął prawie rok od terapii, a wyniki mam najlepsze od 10 lat – po prostu książkowe. Jestem niezmiernie wdzięczna i doceniam całą pomoc jaką otrzymałam od pani Anity.

Małgorzata

Sesja FX dot. sprawy sądowej

Moja mama dostała wyrok w sprawie administracyjnej, od którego nie mogła się już odwołać do wyższej instancji. (…) I teraz, po 2 miesiącach od wydania decyzji, od której się nie można odwołać, sąd wznawia postępowanie. Jesteśmy w szoku. (…) Piszę, żeby Ci powiedzieć, że to [FX] działa 🙂

K.

Sesja FX na problemy skórne

Duże wykwity skórne na twarzy niewiadomego pochodzenia i brak skutecznego lekarstwa na nie.
Dzień po zrobieniu FX: Dzięki baaardzo, skóra na twarzy zaczęła się szybko leczyć. Jest duża zmiana.
Po tygodniu od FX: Dzięki za FX- twarz jaśnieje ..kurde to DZIAŁA! idę po następne FX-y.
Po ponad miesiącu od FX: Krosty nie wróciły!!!! ❤❤????

M.

Sesja FX na sprawę zawodową

Dziękuje! Terapia pomogła niemal błyskawicznie na jeden, ważny zawodowo aspekt.

D.

Sesja FX na wyższe dochody przy mniejszym nakładzie pracy

Moją intencją było, aby uzyskiwać wyższe przychody przy mniejszym nakładzie czasu i energii poświęcanej na pracę. Na pełną realizację mojej intencji potrzeba wiele czasu, ale już wkrótce po sesji FX zauważyłam, że pojawiło się kilka projektów, których realizacja nie absorbuje mnie tak bardzo, jak poprzednio i czas, który potrzebuję na ich realizację jest zdecydowanie krótszy. W przypadku tych projektów zaczęłam więc osiągać przychody przy mniejszym nakładzie pracy. Zmieniłam również swój sposób myślenia i zaczęłam realizować projekty, które są bardziej powtarzalne.

G.

Sesja FX na skuteczną sprzedaż oferty

Terapia działa. Nawet przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Udało mi się zrobić 100procent planu, co pomoże mi utrzymać się jeszcze w grudniu w obecnej pracy. Przyszło mi natchnienie, aby w najbliższym czasie rozejrzeć się za lepszą posadą i jeszcze się zgłoszę na terapię.

B.

Sesja FX na covid i zapalenie płuc

Żona została przyjęta do szpitala covidowego, gdzie stwierdzili też zapalenie płuc i że jest źle. Po uzdrawianiu poprawiło się jej na tyle, że po kilku dniach wypuścili ją do domu. Także jeszcze raz dziękuję 🙂

A.

Sesja FX na zaawansowane zapalenie woreczka żółciowego

Po uzdrowieniu woreczka żółciowego jest dobrze. Nie jest potrzebna operacja.

E.

Sesja FX na pieniądze ze świadczenia wychowawczego 500 plus

Pieniądze ze świadczenia wychowawczego 500 plus zostały mi wypłacone pod koniec października 2021 roku (FX był 10/10). Następny wniosek też już jest formalnością i też będą pieniądze wypłacane.

N.

Sesja FX na sprzedaż działek

Dziękuję, Pani Anito! To działa. Mimo mojej nietypowej prośby, rzeczy zaczęły się spełniać. Dziękuję za pomoc i jestem wdzięczny wszystkim, którzy poruszeni przez FX zareagowali na ten przepływ.

Sesja FX na ból i dolegliwości nogi

Dolegliwości bólowe w nodze drastycznie się poprawiły po sesji uzdrawiania FX.
Mam nadzieję, że tak zostanie!

J.

Sesje FX na bóle kręgosłupa oraz na bóle stawów biodrowych

Dziękuję bardzo za uzdrawianie! Kręgosłup mam teraz bardziej elastyczny i wyluzowany. Ból odszedł. Ból stawów biodrowych odszedł w dużym stopniu. Teraz już z większą lekkością wchodzę pod górę i wstaję z pozycji siedzących.

Sesja FX na problem uzyskania od ZUS pieniędzy za chorobowe

Na 3. dzień od sesji dostałam jakiejś takiej wewnętrznej siły, aby się tym zająć, a przez 4 miesiące tylko biernie czekałam. Wykonałam trochę telefonów i zaległe pieniądze dostanę w połowie miesiąca. Także sukces!

 

Sesje FX na: gardło, oskrzela, oczy

Jestem Ci ogromnie wdzięczna kochana Anitko za uzdrawianie. Zauważyłam poprawę w oddychaniu i widzeniu. Oczy przestały mnie piec po przespanej nocy, a także na gardle jest ulga i mogę się otwarciej wyrażać.? Uciski na gardle minęły. Dziękuję serdecznie ?

 

Sesja FX na ból serca, problemy z oddychaniem, zawroty głowy (i uwolnienie lekarstwa od niepożądanych efektów ubocznych)

Ostatnie uzdrawianie FX przyniosło spektakularne efekty – po trzech godzinach nie było śladu po chorobie, a rano czułam się znakomicie pełna energii i witalności ,dziękuję bardzo

Sesja FX na ból kręgosłupa i podżebrza

Pani Anito, rezultaty przeszły moje oczekiwania. Jestem bardzo wdzięczna za terapię. Utrzymujący się od kilku miesięcy ból w prawym podżebrzu zupełnie zniknął. Czuję się dużo lepiej, wróciłam do długich jazd rowerowych (wcześniej ból na tyle mnie zniechęcał, że rzadko wsiadałam na rower, a ja kocham jeździć na rowerze). Polecam terapię absolutnie wszystkim! To na prawdę działa! Z pewnością skorzystam jeszcze z terapii!

S.

FX ekspress na atak/ silny ból jelit

Dziękuję Pani bardzo. Jest lepiej

Uzdrawiania FX, m.in. na oczyszczenie domu

Dziękuję! 🙏 Jestem Wdzięczna, że za każdym razem pomagasz nam skutecznie rozwiązywać nasze codzienne ziemskie troski 💙

Uzdrawianie FX dla ofiary scamu

Wszystko już w porządku, mam już wszystkie swoje pieniądze z powrotem bezpieczne na koncie 😊

Sesja FX na uzdrowienie seniora po ciężkim urazie głowy

Opinia 1. córki:

Mój tata, jak się okazało, doznał ciężkiego udaru. Mój ojciec (to już jest starszy człowiek) nigdy nie wychodził na miasto, a tego dnia wyszedł na miasto i tam doszło do wypadku. Nie wiemy dokładnie, co się stało. W każdym razie efekt był taki, że miał bardzo poważne obrażenia głowy – połamaną czaszkę, krwiaki. Wszyscy nie dawali mu szansy na tyle, że kupili mu nawet garnitur do trumny. U Anity została zamówiona sesja metodą (FX). Na dzień dzisiejszy tata chodzi sam, funkcjonuje, mózg się zagoił, poznaje nas. Pamięta chyba mniej więcej, co się wydarzyło, bo czasami sobie z tego żartuje. Tak więc to można było nazwać formą cudu, że po tak ciężkim wypadku nadal jest z nami. Dziękuję, Gosia

Opinia 2. córki:

Mój ojciec miał wypadek. Leżał nieprzytomny przez całą dobę, zanim dostał pomoc lekarską. Okazało się, że ma 3 krwiaki w głowie i lekarze nie dają żadnych szans. Rodzina kupiła już garnitur do trumny. I wtedy pomyślałam sobie o Anicie – że to jest jedyna szansa. Anita zgodziła się pomóc. Dzięki temu mój ojciec dzisiaj żyje. Odzyskał pamięć, mówi i nawet sam chodzi, ubiera się. Jestem przeszczęśliwa, że mój ojciec żyje. Moim zdaniem w porównaniu z tym jak leżał w szpitalu, a w chwili obecnej to jest poprawa o 180 st. Mówi wyraźnie, chodzi w miarę stabilnie i sam wykonuje codzienne czynności. Jestem zachwyconą tą metodą i polecam ją innym. Mam nadzieję, że Anita będzie ją propagować i inni się przekonają jak jest fantastyczna. Dziękuję, Kasia

Sesja FX na problemy z oczami i powiekami

Dziękuję bardzo za uzdrowienie, moje oczy łzawiły nieustannie i były spuchnięte od dłuższego czasu. Różne rodzaje kropli były bezskuteczne. Po uzdrawianiu FX nastąpiła natychmiastowa poprawa, a po drugiej dobie ustąpiły wszystkie objawy. Stan trwa do dzisiaj, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję.

E.

Sesja FX na stopy

Zamówiłam uzdrowienie z obrzęku i bólu nóg i stóp. Następnego dnia wszystko znikło.

B.

Sesja FX na bruksizm

W pewnym momencie zaczęła mnie boleć intensywnie szczęka – jak się okazało od nieświadomego mocnego zaciskania zębów. Tej samej nocy, kiedy był robiony FX, zauważyłem jak moje żuchwy stopniowo „puszczają” i się rozluźniają (i zdziwiłem się, że do tej pory sobie nie zdawałem sprawy, jak mam całą szczękę spiętą i zaciśniętą). Minęły tygodnie od FX i nie zaciskam już zębów!

Sesja FX na zmianę w życiu

Dzięki terapii przeprowadzonej przez Panią udało mi się odmienić swoje życie na lepsze, odzyskać pewność siebie i określić cel, jaki chcę osiągnąć, który jest coraz bliżej 🙂 Dziękuję 🙂

E.

Sesja FX na migreny

Moja pierwsza sesja dotyczyła uwolnienia od silnych bóli migrenowych głowy – w ciągu 2 tygodni (od sesji FX) migrenę miałam 3 razy, ale o wiele słabszą – o połowę, tak, że mogłam funkcjonować normalnie w ciągu dnia i pójść do pracy, a nie że dzień spędzony w łóżku i cały dzień wymioty.

B.

Sesja FX na kompulsywne jedzenie słodyczy

Jedną z moich intencji było uwolnienie od kompulsywnego uzależnienia od słodyczy – widzę duży postęp, to dla mnie wręcz niewiarygodne. Byłam uzależniona, czułam niepokój gdy nie miałam nic słodkiego i jadłam bardzo duże ilości wszelkich cukierków czekoladowych i krówek . Teraz idę do sklepu, to dla mnie niezwykłe doświadczenie, i przechodzę koło półek, które uginają się od słodyczy. I co? i NIC 🙂 Nic nie czuję, jestem obojętna, nic mnie nie ciągnie. To jest piękne. Czasami zjem jakieś ciasto, kawałek, ale na zdrowych zasadach – nie ma przewracania domu do góry nogami, żeby znaleźć coś słodkiego. Mam nadzieję, że tak mi zostanie, bo dzięki temu czuję się bardziej wolna. Bardzo dziękuję z całego serca, Pani Anitko.

B.

Sesja FX na ośrodek świadomości

Moja świadomości cały czas się powiększa i codziennie to czuję i dostrzegam. Od tego czasu uruchomiła mi się czakra grasicy (hymus czakra – górna czakra serca jest ulokowana pomiędzy czwartą czakrą serca i piątą czakrą gardła. Aktywuje w człowieku wyższą świadomość, dodaje sił witalnych i odmładza. Połączona z gruczołem grasicy jest bardzo istotna w życiu spirytualnym, szczególnie przy wznoszącej się Energii Kundalini.)

Sesja FX na pracę zdalną

Właśnie dostałam pozytywną odpowiedź na moje podanie 🙂 Szefostwo wyraża zgodę na moją telepracę w systemie stałym 🙂

K.

Sesja FX na uspokojenie w relacji

Przyszedł moment, gdzie nagle przyszedł spokój. Energia się między nami uspokoiła. Teraz jeden drugiemu chce dobrze zrobić. (…) Jestem zafascynowana, jak to wszystko się ruszyło. Dziękuję.

B.

 

Sesja FX na usunięcie promieniującego bólu kręgosłupa szyjnego, barku, ramienia i ręki

Jest już lepiej po ostatnim FX 🙂

A.

Sesje FX na: oczy, uszy, zawroty głowy

Dziękuję Ci serdecznie za uzdrawianie. Zauważyłam, że lepiej słyszę i widzę. W głowie się uspokoiło i przy wstawaniu w nocy i rano nie mam już zawrotów. Ogólnie czuję się dużo lepiej. Pozdrawiam ?

Sesja FX na: zarabianie na utrzymanie siebie i swoich dzieci

Uzdrowienie udało się. Pomimo tego, że nie stało się to, co bym sobie marzyła, widzę, że ta sytuacja wyklarowała się. Ciekawe to było, przyszło do mnie zrozumienie tego tematu i zauważyłam, co głębszego może mnie blokować.
Jestem wdzięczna. Dziękuję.

A.

Sesja FX na “nękającą” urzędniczkę z US

Po FX nastąpiła cisza (ze strony tej pani). Już od kilku tygodni spokój 🙂

Sesja FX na relacje

Pani Anito, bardzo Dziękuję za poprzednią pracę ?
Dużo zmian na lepsze u mnie

Sesja FX na „dzieje się dużo niełatwych sytuacji”

Po FX od razu wszystko się uspokoiło 

J.

Sesja FX na dostanie się do profesora na konsultację

Wszystko poszło jak po maśle, podane jak na talerzu! Udało się, błyskawicznie, i bez dodatkowych kosztów! Już po dwóch dniach byłam u profesora, do którego nie ma miejsc i nie można się dostać. Rewelacja!

Sesja FX na problemy skóry twarzy i szyi

Dzień dobry, jest dużo lepiej. Dziękuję.

Uzdrawianie FX na skręconą kostkę

Już tego samego wieczora ból całkowicie zniknął i stopa była w pełni sprawna 🏃‍♀️

Sesja FX na odzyskanie zdrowia i energii

Poprzednio zamawiałam sesję na jesieni na zdrowie i energię i byłam zadowolona 🙂 w kilka dni przeszłam na dietę bez cukru i zaczęłam lepiej spać i wstawać 🙂

Opinie po Uzdrawianiu FX – Dzieci i Młodzież

Sesja FX na uzdrowienie 3 miesięcznej Hani

Opinia nt. Uzdrowienia Hani – relacja jej cioci

Pewnego dnia się okazało, że moja siostrzenica silnie gorączkuje i nie możemy zbić jej temperatury. Trafiła do szpitala, gdzie lekarze przez 3 dni nie mogli określić przyczyny tak wysokiej gorączki. Nasza Niusia – Hania miała 3 miesiące i ta wysoka temperatura była dla niej bardzo niebezpieczna. Zadzwoniłam do Anity Putkiewicz o pomoc. To było przed samymi świętami Bożego Narodzenia. Anita zgodziła się na zrobienie FX. Po zrobieniu uzdrowienia FX stan Hani poprawiał się z godziny na godzinę, temperatura spadała, a Hania wracała do zdrowia. Po wyjściu ze szpitala lekarze nie umieli określić, co spowodowało tak wysoką gorączkę. Dzięki tej metodzie (FX) Hania wyzdrowiała bez potrzeby leżenia w szpitalu, została uzdrowiona. Jesteśmy bardzo wdzięczni Anicie, że pomogła nam ją uzdrowić, byliśmy wtedy bardzo zrozpaczeni. Lekarze byli bezradni i nie umieli znaleźć przyczyny choroby dziecka. Było to dla nas wstrząsające i dziękuję Anicie, że pomogła nam – mnie i mojej rodzinie.

Opinia nt. Uzdrowienia Hani – relacja jej mamy

Kiedy nagle ktoś z Twoich bliskich mocno podupada na zdrowiu, jest metoda (FX), która pozwala uzdrowić chorego. Moja córka już miała jechać ze mną na Boże Narodzenie do dziadków, kiedy wyczułam, że ma gorączkę. Potrzebowała szpitala. A była bardzo maleńka, bo miała niecałe 3 miesiące. I tuż przed świętami, w wigilię, wylądowałyśmy w szpitalu. Została bardzo pokłuta i nikt nie wiedział co jej jest. Stan był poważny, nie można było zbić gorączki. To były ciężkie prawie 3 doby. Moja siostra zamówiła sesję FX u Anity. I moja córka wyzdrowiała. Wyszła z tego bez szwanku. Do tej pory nie wiadomo, co jej było. Ja jako matka mam swoje podejrzenia, ale lekarze tego nie potwierdzili, więc dokładnie co się stało nie wiemy. Wiem jedno – że metoda ta (uzdrawianie FX) pozwoliła na to, żebyśmy opuściły szpital, ja i moja córka, i mogłyśmy spędzić dalszą część świąt w gronie tych, które kochamy.

Sesja FX na uzależnienie od smartfona (dla nastolatka)

U J. jest o wiele mniejszy pociąg do korzystania ze smartfona i umie z niego zrezygnować bez problemu.

N.

Sesja FX na samodzielność syna

Samodzielność u niego wzrosła i cały czas się zwiększa.

N.

Sesja FX na ataki lęku, paniki (chłopiec 11 lat)

Syn po FX przespał spokojnie noc, wróciła mu energia i apetyt. Bardzo, bardzo Ci dziękuję 🙂 Bo to było niezmiernie ważne dla nas!

Sesja FX na pasożyty, zgrzytanie zębami w nocy, wiercenie się … (chłopiec 5 lat)

Dziękuję, wygląda na to, że pomogło:)

Sesja FX dla ucznia (15 lat) na zaliczenia z j.polskiego

Dziękuję! Już działa! 🙂 (…) Ale co zrobił… czego wcześniej nigdy by nie zrobił – to jest ciekawe 🙂 w sumie nic wielkiego, z punktu widzenia innych, ale dla niego to trzy sukcesy :). (…)

Sesja FX na uzdrowienie relacji syna z nauczycielką polskiego

Przed FX pani od polskiego była bardzo źle nastawiona do syna. Powiedziała, że się nie nadaje do 1 klasy LO, bo nic nie umie. I że zawsze może zmienić szkołę. Syn natomiast bardzo bał się chodzić na jej zajęcia. Stresował się wszystkim. Po FX nauczycielka bardzo polubiła syna, z wzajemnością. 🙂 Zaczęła traktować go indywidualnie, pomagała oraz bardzo wspierała. Często rozmawiali po lekcji. Powiedziała, że syn ma duży potencjał i inteligencję. I że jest w stanie być lepszy z języka polskiego. Dzięki takiemu jej podejściu syn zaangażował się bardziej w naukę. Wyniki też miał lepsze.

Sesja FX na 4 lub wyższą ocenę ze sprawdzianu z lektury (dla nastolatka)

Ze sprawdzianu z języka polskiego z “Wesela” otrzymał 4 🙂 

Sesja FX na zagrożenie z jęz. polskiego (dla nastolatka)

Zaliczył 🙂 Dziękuję

Sesja FX na uzdrowienie (zachowanie, komunikacja) J. – 10letniego chłopca

Z J. się bardzo poprawiło. Jest o wiele lepiej w porozumiewaniu się z nim – już współpracuje ze mną i mogę do niego dotrzeć. I jego kondycja psychiczna jest o wiele lepsza i w szkole też jest dobrze. Koledzy są dobrze nastawieni i J. mówi, że nie sprzeciwiają mu się. (…) Zaczął ostatnio spotkania z chłopcem, który go będzie wspierał w odrabianiu lekcji, a od połowy września czekałam na przydzielenie takiego wolontariusza dla J.

N. – mama J.

Sesja FX na dojrzałość emocjonalną nastolatka

Intencja dla syna: “Mój syn jest w pełni dojrzały pod każdym względem i w każdym obszarze swojego życia i istnienia. Jego dojrzałość z każdą chwilą się zwiększa. W najbardziej korzystny, najszybszy i najlepszy dla niego sposób.”

Po FX są duże zmiany w zachowaniu syna (14 lat). Jest bardziej spokojny, jest bardziej dojrzały w zachowaniu. Jest radosny i uśmiechnięty, jednocześnie przestał być “maluchem emocjonalnym”, który zachowuje się jak dzikie dziecko, które nie umie kontrolować swojego zachowania. Prowadzi spokojne i zrównoważone rozmowy. Mówi o swoich emocjach. Jeśli mu coś nie wychodzi, to dalej stara się, a nie jak wcześniej wpadał w płacz i frustracje. Komunikuje się coraz lepiej i dojrzalej, i mówi o swoich potrzebach. Zaczął uczestniczyć w życiu codziennym oraz skupia się na podtrzymywaniu kontaktów rodzinnych. Zapoznał nowych kolegów i koleżanki, co przychodziło mu z trudem. Oraz zniknęły mu kurzajki, które miał na palcach na stopach.

N.

Sesja FX na uzdrowienie chorej kilkuletniej dziewczynki

FX dla chorej córki M. (gorączka, ból przy oddawaniu moczu) zadziałało od razu i M. już następnego dnia była zdrowa.

A.

Sesja FX na dobre/wyższe oceny w szkole

Znacznie poprawiła się chęć do nauki oraz lepiej mu się uczy, co sprawia, że otrzymuje dobre i wyższe oceny w szkole. Jeśli się nauczy, otrzymuje same bardzo dobre oceny: 5 i 6. 🙂

N.

Sesja FX na poprawienia relacji z rówieśnikami, odnalezienie się w nowej szkole (9 lat)

T., mój syn, znalazł nowych kolegów! 🙂

M.

Sesja FX na dolegliwości brzuszkowe + płacz i brak snu (chłopiec 3 msce)

Witam, piszę do Pani drugi raz – za pierwszym razem moja intencją było, aby mojemu 3 miesięcznemu synkowi przeszły dolegliwości brzuszkowe i muszę powiedzieć, że się udało!

Sesja FX na gnębiącego nauczyciela dla nastolatka

Przed uzdrowieniem sytuacja była beznadziejna oraz paraliżujący stres. Po FX syn jest zadowolony. I zaliczył semestr 🙂

Sesja FX na zaliczenie roku dla licealisty

Udało się 🙂 Zaliczył rok i to bez żadnych warunków (a był zagrożony z 3 przedmiotów).

Sesja FX na promocję do 4. klasy liceum (dla nastolatka)
Syn poprawił wszystkie oceny i zdał do 4 klasy 🙂
Z 1. semestru poprawił chemię, a w drugim semestrze poprawił polski i fizykę! dziękuję 🙂 💖💖
Sesja FX na zagrożenia z 3 przedmiotów (dla nastolatki)
Zaliczyła wszystkie 3 przedmioty i nawet dostała 3 z każdego z nich 😁

Opinie po Uzdrawianiu FX – Zwierzęta

Sesja FX dla suczki Niki na nerki

Niespodziewanie nasza ukochana suczka Niki zachorowała na nerki. Lekarze nie dawali jej zbyt dużych nadziei na wyzdrowienie i widząc pogarszające się wyniki kazali spodziewać się najgorszego. Poprosiłam panią Anitę o pomoc i okazało się, że dostępna jest nowa metoda FX, której z nadzieją chciałam spróbować. Na drugi dzień po zakończeniu terapii FX Niki zaczęła jeść. Dwa dni później zaczęła się ruszać, chciała iść na dwór, a wyniki zaczęły się poprawiać. Dwa tygodnie później wyniki były już idealne, a Niki stała się radosna i pełna życia jak szczeniak 🙂 Aktualnie minął już około rok od uzdrowienia, a Niki jest zdrowa i wciąż ma tą szczenięcą radość w sobie. Także cała rodzina jest szczęśliwa i wdzięczna. Dziękujemy!

Małgorzata

Sesja FX dla kota na kulejącą łapkę

Jeszcze tego samego dnia kot przestał kuleć i znowu skakał pełen energii 🙂

Sesja FX dla kota Leo (1,5 roku) na nadczynność tarczycy

Droga Anito, na początku chciałam wyrazić ogromną wdzięczność za pomoc jakiej udzieliłaś naszemu ukochanemu Leo ❤ ❤ ❤ ❤ Rezultaty są takie jakich spodziewaliśmy się, nasz ukochany kot jest zdrowy! Dosłownie po 3-4 dniach zauważyliśmy już pierwsze efekty, bo przestał być osowiały, zaczął ładnie jeść i zrobił się spokojniejszy. Po upływie kolejnego tygodnia odbyły się planowe badania, w tym usg tarczycy, które finalnie potwierdziło że nie ma żadnych zmian na tarczycy i weterynarz nie widzi podstawy do podawania mu leków na nadczynność tarczycy. Teraz widzę również, że poprawia się jemu sierść, przestała tak wypadać i nie jest tak matowa.

Jednym słowem, DZIĘKUJE! ❤

Sesja FX dla kota na niegojącą się ranę

Bardzo dziękuję za FX dla mojego kotka, który miał dziurę w policzku, poprzez skaleczenie i ciągłe rozdrapywanie skaleczenia. (Maść od weterynarza nie pomogła, tym bardziej, że kot nie pozwalał na jej zaaplikowanie). Od następnego dnia rana zaczęła leczyć się błyskawicznie. Minęło parę dni i po głębokiej ranie nie ma już śladu. Jestem bardzo wdzięczna

Sesja FX dla króliczki Milka na ropień w lewym uchu

Opinia nt. zmian u króliczki:

W godzinach wieczornych w dniu uzdrowienia tak się rozluźniła, że aż zrobiłam jej zdjęcie, bo wyglądała jakby miała dłuższe nogi. Po uzdrowieniu praktycznie natychmiast zeszła opuchlizna i przestało ją boleć. Spała trzy dni non stop, aż zabawnie to wyglądało. Widzę też zmianę w jej zachowaniu, bo rano wskakuje na łóżko.

Opinia nt. zmian u właścicielki króliczki:

Dla mnie też to było ważne, bo coś się we mnie poruszyło i coś mi się zaczęło odblokowywać w pracy z przekonaniami. Podoba mi się to FX i przyszedł mi temat [do pracy] dla mnie, tylko poczekam jeszcze parę dni, żeby nie wszystko na raz. Także chciałam zobaczyć, ile dni będzie u mnie (…) odczuwalne, że coś się dzieje, czułam w sobie zmianę wibracji 3 dni. Ogólnie to polepszyło mi się już na samą myśl o uzdrowieniu i coś zaczęło we mnie wirować.

Sesja FX dla psa Puni (15 lat) na niewydolność nerek, poszerzona o dodatkowe prace (poza FX)

Punia po uzdrawianiu odżyła, szybciej chodzi, wydaje się ożywiona. I w ogóle chce się jej żyć. Chętnie chodzi na spacery. Nie ma już zapachu mocznika, który był wcześniej (a to jest taki główny wskaźnik, że nerki gorzej pracują). To jest jakaś magia 🙂 Naprawdę działa! Bo Punia miała uzdrawianie 13tego, a już 14go się poprawiło! 🙂

A.

FX dla kota na problemy z oczami

Kot Szaman miał problemy z oczami od dłuższego czasu. krople różne niewiele pomagały. I jeszcze wyszła mu 3. powieka – czyli go bolą oczy. podobno to jakaś “opryszka” kocia. osłabienie odporności. Wkrótce po FX oczy Szamanka wyglądały zdecydowanie lepiej. A teraz Szamanek już dobrze. dziękuję za pomoc

Sesja FX dla kota na zaadaptowanie się po przeprowadzce do nowego domu

Anito, pięknie dziękujemy za wsparcie i ochronę naszego ukochanego kota Leo i nas w nowym domu 🙏😻 Leo po 2 dniach czuł się jak u siebie, biega szczęśliwy, jest zrelaksowany i zachwyca się na codzień nowym ogrodem 😉 metoda FX ponownie nas nie zawiodła! Z wdzięcznością 💙

Newsletter


x