Sesje kwantowych zmian – dla VIP

Wszystko czego doświadczasz jest związane z tym, w co wierzysz i  jakim podświadomym przekonaniom pozwalasz kształtować swoją rzeczywistość. Twoje przekonania to jednak nie Ty, możesz je zmieniać i doświadczać życia zgodnie ze swoimi świadomymi wyborami.

Jeśli pomimo sukcesów w życiu, na jakimś poziomie brakuje Ci poczucia spełnienia lub poczucia szczęścia, zapraszam Cię do skorzystania z dopasowanych do Twoich potrzeb, indywidualnie prowadzonych Sesji Kwantowych Zmian.

Skorzystaj z Sesji Kwantowych Zmian dla VIP!

Skorzystaj z sesji kwantowych zmian dla VIP

Kiedy sesje mogą Ci pomóc:

 • jeśli potrzebujesz poprawy jakości swojego związku, np. w sytuacjach ważnych życiowych zmian, przy planowaniu dziecka (możliwa praca indywidualna z każdym z partnerów)
 • kiedy potrzebujesz zmian w swojej karierze/biznesie
 • jeśli towarzyszy Ci poczucie pustki wewnętrznej, z którym nie możesz sobie poradzić
 • jeśli wciąż spotykają Cię doświadczenia, które nie pozwalają Ci żyć tak, jak tego pragniesz
 • w sytuacji, kiedy doświadczasz lęku o przyszłość – swoją i swoich bliskich
 • kiedy Twoje życie zdominowane jest przez stres i poczucie przepracowania
 • jeżeli czujesz potrzebę rozwoju osobistego/duchowego, ale trudno Ci to zrealizować

Masz wpływ

Poprzez wypowiadane słowa i myśli tworzymy swoje życie. Każdy, zarówno świadomie, jak i nieświadomie, kreuje swoją rzeczywistość. Warto zacząć zwracać uwagę na to co myślisz, jakie przekonania wyrażasz słowami i jak działasz. I  zastanowić się, czy to jest dla Ciebie budujące, czy też nie. Kluczowe jest też zwrócenie uwagi na swoje emocje. Emocje wzmocnione myślami są twórcze. Zmieniając siebie, wpływamy na zmiany w naszym najbliższym otoczeniu, w rodzinie.

Jak to zrobić szybko i skutecznie

Dzięki kwantowym technikom zmiany zachodzą SZYBKO i przynoszą STAŁE, od razu ZAUWAŻALNE EFEKTY. Podczas sesji powstają nowe przekonania, na głębokim poziomie zmienia się dotychczasowe podejście do wybranych tematów. Nowe, wspierające przekonania sprawiają, że zaczynasz działać w nowy sposób – bez wkładania w to wysiłku, czy myślenia.

 • Pogłębione informacje o Twoim potencjale

W trakcie sesji możesz uzyskać istotne, poszerzone informacje na swój temat. Mogą one dotyczyć Twoich nieuświadomionych potencjałów, różnych kierunków dalszego kształtowania siebie, Twojej kariery, związków, relacji z ludźmi i możliwości, których możesz nie dostrzegać, a które warto wykorzystać. 

 • Informacje o istotnych dla Ciebie osobach

W ramach sesji możesz też poprosić o sprawdzenie informacji na temat istotnych dla Ciebie osób, ich nastawienia, potencjałów, ocenę szans i jakości możliwej współpracy.

Co możesz zyskać korzystając z sesji kwantowych zmian

 • poczucie równowagi w każdej sytuacji życiowej
 • poprawę jakości swojego związku
 • działanie bez przyciągania sytuacji stresowych lub postrzegania ich jako takie
 • uwolnienie od lęków, stanów depresyjnych
 • uwolnienie się od dawnych bólów i traum
 • odkryjesz przekonania, które Cię blokują i poznasz ich źródło
 • uwolnisz się od przekonań, które Ci nie służą – zostaną zastąpione wspierającymi
 • odzyskasz poczucie pełnego wpływu na kształtowanie swojego życia tak, jak chcesz
 • poprawisz swoją sytuację zawodową
 • poprawisz swoje relacje partnerskie i rodzinne
 • zyskasz poczucie wewnętrznego spokoju, bezpieczeństwa i siły
 • odkryjesz i rozwiniesz swoją własną moc
 • odkryjesz nowe możliwości rozwoju
 • sprawdzisz istotne informacje nt. potencjalnych partnerów, współpracowników

Jak to działa

Pracuję z moimi Klientami używając techniki pracy z przekonaniami z wykorzystaniem m.in. mózgowych fal Theta. W trakcie pracy mamy połączenie z jednej strony z naszą podświadomością czyli tą częścią, która zawiaduje naszymi emocjami i przekonaniami, a z drugiej strony mamy połączenie z naszym mózgiem, jak również polem informacyjnym innych ludzi. To tak, jakbyśmy wchodzili do internetu, gdzie jest wszelkie bogactwo informacji, po które można z łatwością sięgnąć.  Otwieramy się na różne możliwości, nie skupiamy się na ograniczeniach. Stosując takie podejście można dokonać natychmiastowych zmian, transformacji przekonań na korzystniejsze i wspierające. Dzięki temu w sposób automatyczny życie staje się radośniejsze i pełniejsze.

Czym są przekonania i jak powstają

Każdy z nas buduje swój świat poprzez to, w co wierzy, przyciąga do siebie sytuacje i osoby, które to potwierdzają i umacniają. W ten sposób tworzymy swoje przekonania na temat życia. Każdy z nas chciałby czuć się bezpieczny i szczęśliwy, nasze doświadczenia bywają jednak inne. Aby dokonać zmiany w swoim życiu wystarczy zmienić programy, które nam nie służą i które przysłaniają to, kim jesteśmy naprawdę. 

Nasz mózg można porównać do superkomputera wyposażonego w liczne programy, które definiują nasz odbiór rzeczywistości. Te programy to nasze przekonania.  Warto odkryć swoje podświadome przekonania, te o których często nie wiemy, a które kształtują nasze życie. Wiele z nich kiedyś nam służyło i chroniło nas,  teraz jednak mogą nas blokować. Na przykład w dzieciństwie często słyszymy: „nie wchodź tam”, „nie dotykaj”. Tak powstaje program chroniący dziecko przed wchodzeniem w sytuacje zagrażające. Na czas dzieciństwa jest on dobry, jednak w dorosłym życiu przestaje on nam już służyć, bo może blokować nas przed wejściem w nowe doświadczenia, nie pozwalając wyjść poza strefę komfortu. 

Przekonania mogą blokować Cię przed wejściem w nowe doświadczenia

Jak skorzystać z sesji VIP

Sesje VIP dostępne są tylko dla osób, które uzyskały osobistą rekomendację i posiadają kod dostępu. Jeżeli posiadasz kod dostępu wpisz go TUTAJ.

Kto prowadzi sesje VIP

Anita Putkiewicz  – pracuje z wieloma osobami ze świata biznesu, sztuki czy sportu, ludźmi, którzy osiągają często znaczące sukcesy zawodowe w różnorodnych dziedzinach życia.

Mentor, doradca rozwoju osobistego, dyplomowany terapeuta oraz instruktor metod kwantowych, takich jak: Theta Healing (Master & Science Degree), Dwupunkt, the Reconnection, NLP, Timeline Therapy, w których specjalizuje się ze względu na ich skuteczność, szybkość działania, a także możliwość przekraczania granic tzw. „niemożliwego”.  W swojej pracy stosuje podejście holistyczne, dotyka także obszarów związanych z rozwojem duchowym, podchodząc do nich w sposób racjonalny, prosty i praktyczny.

Od wielu lat w swojej pracy wykorzystuje nowoczesne i unikalne techniki pracy z umysłem, które w sposób skuteczny i błyskawiczny prowadzą do trwałych, pozytywnych zmian w biznesie i życiu prywatnym. Pracuje koncentrując się na precyzyjnym, konkretnym działaniu prowadzącym do pożądanych i szybkich zmian.

Ukończyła zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w międzynarodowych korporacjach, gdzie ściśle współpracowała z zarządami firm.

Nie masz kodu dostępu?

A jesteś zainteresowany indywidualną sesją Theta Healing? Jeżeli Ty lub Twoi bliscy potrzebujecie wsparcia, to zapraszam do skontaktowania się z zespołem terapeutów współpracujących ze mną:

www.alchemiaduszy.pl/sesje-theta-healing

Małgorzata Korczyńska Monika Brajewska

 

A w tematach związanych z rozwojem biznesowym:

www.neuroprogramowaniedlabiznesu.pl

Newsletter


x