Czym jest uzdrawianie FX?

Nowatorskie uzdrawianie kwantowe prowadzone na odległość

 • Trapią Cię nierozwiązane sprawy i problemy?
 • Próbowałeś rozwiązać je na wszystkie sposoby, ale nie udało się?
 • Nie masz czasu na długie terapie i potrzebujesz szybkiej i skutecznej pomocy?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś „TAK”, skorzystaj z Uzdrawiania FX. To skuteczna, nowatorska technika kwantowa, umożliwiająca uwolnienie się od problemów zdrowotnych lub znalezienie wyjścia z problematycznej, życiowej sytuacji. Uzdrawianie FX możesz stosować dla siebie lub bliskiej Ci osoby.

UWAGA! Sesja Uzdrawiania FX przebiega w inny sposób niż sesja indywidualna z terapeutą. W przypadku Uzdrawiania FX po prostu zgłaszasz swoją potrzebę, a terapeuta przeprowadza sesję skierowaną na jeden precyzyjnie określony, zgłoszony przez Ciebie temat, bez Twojego udziału podczas tego procesu.

Jeśli zgłoszenie dotyczy innej osoby niż Ty (np. dziecka lub zwierzęcia), proszę o dopisanie tej informacji.
W przypadku sesji dla innej osoby pamiętaj, że jeśli jest możliwy z nią kontakt  (jest przytomna, można z nią rozmawiać), to powinna wyrazić zgodę na uzdrawianie. To samo dotyczy dzieci powyżej 12 roku życia.

Co to są metody kwantowe?

Głównym założeniem metod kwantowych jest to, że człowiek jest połączony ze wszystkim, co go otacza. Metody te odnoszą się do praw fizyki kwantowej, ale korzeniami sięgają wspólnych doświadczeń różnych systemów filozoficznych i religijnych. Do metod kwantowych należą między innymi: Theta Healing, Dwupunkt, Uzdrawianie rekonektywne. Wykorzystują one rolę naszych myśli, które wpływają kształtowanie otaczającej nas rzeczywistości. Umożliwiają szybkie przetransformowanie niekorzystnych dla nas przekonań i skuteczną zmianę wzorców mentalnych, emocjonalnych i fizycznych. 

Na czym polega Uzdrawianie FX?

 • Za pomocą formularza zgłaszasz intencję, którą chciałbyś uzdrowić (jedna intencja na jedną sesję),
 • uzdrawianie odbywa się zdalnie; nie jest potrzebny Twój bezpośredni kontakt z terapeutą,
 • nie musisz nic robić w związku z uzdrawianiem, dzieje się ono w tle bez Twojego aktywnego udziału.

Opinie o Uzdrawianiu FX

Małgorzata, lat 59

Do Anity Putkiewicz zwróciłam się o pomoc, w związku z pogarszającym się wzrokiem. Mam astygmatyzm, pojawiała się zaćma, i ostatnio, w wyniku upadku, chyba odkleiła mi się część siatkówki, ponieważ przestałam częściowo widzieć w prawym oku. Anita zastosowała uzdrawianie metodą FX. Już następnego dnia po terapii widzenie w prawym oku wróciło całkowicie. Obserwuję coraz większą poprawę w ogólnym widzeniu. Bez okularów nie mogłam przeczytać żadnego tekstu np. w książce, a teraz zdarza mi się w ogóle nie użyć okularów, a tekst jestem w stanie przeczytać. Poza tym wzrok mi się wyostrzył. W porównaniu do stanu mojego wzroku, z jakim zwróciłam się o pomoc do sytuacji obecnej poprawa jest ogromna. Za co jestem bardzo wdzięczna i polecam wszystkim terapie FX.

N. - mama 10-letniego chłopca

Z J. się bardzo poprawiło. Jest o wiele lepiej w porozumiewaniu się z nim – już współpracuje ze mną i mogę do niego dotrzeć. I jego kondycja psychiczna jest o wiele lepsza i w szkole też jest dobrze. Koledzy są dobrze nastawieni i J. mówi, że nie sprzeciwiają mu się. (…) Zaczął ostatnio spotkania z chłopcem, który go będzie wspierał w odrabianiu lekcji, a od połowy września czekałam na przydzielenie takiego wolontariusza dla J.

Małgorzata

Niespodziewanie nasza ukochana suczka Niki zachorowała na nerki. Lekarze nie dawali jej zbyt dużych nadziei na wyzdrowienie i widząc pogarszające się wyniki kazali spodziewać się najgorszego. Poprosiłam panią Anitę o pomoc i okazało się, że dostępna jest nowa metoda FX, której z nadzieją chciałam spróbować. Na drugi dzień po zakończeniu terapii FX Niki zaczęła jeść. Dwa dni później zaczęła się ruszać, chciała iść na dwór, a wyniki zaczęły się poprawiać. Dwa tygodnie później wyniki były już idealne, a Niki stała się radosna i pełna życia jak szczeniak 🙂 Aktualnie minął już około rok od uzdrowienia, a Niki jest zdrowa i wciąż ma tą szczenięcą radość w sobie. Także cała rodzina jest szczęśliwa i wdzięczna. Dziękujemy!   

Małgorzata

Zdecydowałam się na sesje uzdrawiania FX u pani Anity ze względu na bardzo pogarszający się stan zdrowia. Niespodziewanie po terapii pojawił się nagły problem zdrowotny, który wymagał ingerencji chirurga, ale zdałam się na los, że widocznie tak miało być i że wszystko idzie w dobrą stronę. Aktualnie minął prawie rok od terapii, a wyniki mam najlepsze od 10 lat – po prostu książkowe.  Jestem niezmiernie wdzięczna i doceniam całą pomoc jaką otrzymałam od pani Anity.

Czym się różni Uzdrawianie FX od sesji indywidualnej?

Sesja Uzdrowienia FX jest realizowana bez potrzeby bezpośredniego kontaktu z terapeutą. Podczas sesji FX następuje uzdrowienie danej intencji w takim stopniu, w jakim jest to na dany moment możliwe, to znaczy: na ile wewnętrznie na to przyzwalasz na poziomie podświadomości.*

Natomiast sesja indywidualna to praca jeden na jeden z terapeutą, w której bierzesz aktywny udział. Wymaga to umówienia się na konkretną godzinę na sesję (przeprowadzaną przez telefon lub komunikator). Podczas sesji terapeuta pracuje z Tobą nad tym, co chcesz zmienić – sięgając głęboko i uwalniając ewentualnie istniejące blokady, które utrudniają osiągnięcie oczekiwanych przez Ciebie rezultatów.

* Informacja dla osób, które wiedzą na czym polega praca z przekonaniami: Uzdrowienie FX to bardzo silna metoda, pozwala ona jednak na uzdrowienie w ramach aktualnych przekonań.

Kiedy wybrać sesję sesję indywidualną z terapeutą zamiast Uzdrawiania FX?

 • jeśli wolisz mieć kontrolę nad tym, co dzieje się podczas Twojej sesji,
 • jeśli preferujesz bezpośredni kontakt z terapeutą,
 • kiedy nie jesteś pewien, co zgłosić jako intencję,
 • w sytuacji kiedy masz poczucie, że sesja Uzdrowienia FX nie przyniosła pełnej realizacji Twojej intencji (pamiętaj proszę, że FX działa na tyle, na ile jest wewnętrzne przyzwolenie klienta; uzdrowienie intencji może być utrudnione przez silne blokujące przekonania, które natomiast można uwolnić podczas indywidualnej sesji z terapeutą).
Podczas sesji indywidualnych aktywnie uczestniczysz w pracy i zmianie. Więcej na temat tych sesji znajdziesz tutaj: https://alchemiaduszy.pl/sesje-theta-healing.

Czy dzieci i zwierzęta mogą zostać zgłoszone na Uzdrowianie FX?

Przeczytaj tutaj o zasadach zgłaszania do uzdrawiania FX dzieci i zwierząt.

Czy mogę zgłosić inną osobę do Uzdrawiania FX?

Przeczytaj tutaj o zasadach zgłaszania do uzdrawiania innej osoby.

Ile to kosztuje?

Dzięki automatyzacji procesu zakupu cenę standardowego Uzdrawiania FX udało się obniżyć z 240 zł na 85 zł.
Jest to cena dostępna jedynie w opcji standard, czyli uzdrawianie jest robione po 2 dniach od wpłaty, a płatność może być dokonywana jedynie w formie szybkiego przelewu (online).

Są też dostępne inne opcje FX – opcja ekspress oraz opcja przy płatności przelewem bankowym tradycyjnym. Każda z nich za 240 zł.

Jaką opcję Uzdrawiania FX mam wybrać?

 • jeśli akceptujesz, że Uzdrowienie FX będzie zrobione po 2 dniach oraz płacisz szybkim przelewem (online) -> wybierz FX standard za 85 zł
 • jeśli pilnie potrzebujesz Uzdrawiania FX -> wybierz FX ekspress za 240 zł   (FX będzie zrobione tego samego dnia po otrzymaniu wpłaty)

 

 

 

Uzdrawianie FX

standard

szybki przelew (online) +2 dni

Cena:

85 zł

Uzdrawianie FX

ekspress

Cena:

240 zł

Jak przygotować się do Uzdrawiania FX?

Uzdrawianie FX nie wymaga specjalnego przygotowania. Ważny jest natomiast wybór intencji – wskazówki i podpowiedzi znajdziesz na tej stronie.

Zgłosiłam/-em swoją intencję na Uzdrawianie FX i co dalej?

Na tej stronie przeczytasz o tym, co będzie się działo po zamówieniu Uzdrawiania FX i w jaki sposób może się objawiać uzdrowienie zgłoszonej intencji.

Kto przeprowadza Uzdrawianie FX?

Anita Putkiewicz – inwentor Uzdrawiania FX. Oferuje klientom tę metodę uzdrawiania od 2015. Przez kilka lat udoskonalała proces Uzdrawiania FX, tak, aby finalnie móc oferować maksymalne efekty w szybki sposób i bez potrzeby angażowania klienta podczas sesji FX.

Poza tym certyfikowany instruktor i terapeuta Theta Healing (certyfikat Theta Healing Master & Science Instructor). Od ponad 10 lat prowadzi kursy i sesje Theta Healing. Instruktor i praktyk także innych metod kwantowych, takich jak: Dwupunkt, Uzdrawianie rekonektywne. Łączy różne techniki z metod kwantowych, aby jak najlepiej pomóc klientom.

Wolisz mieć kontrolę nad tym, co dzieje się podczas Twojej sesji?

W takim przypadku sesje indywidualne z terapeutą mogą być dla Ciebie bardziej odpowiednie. Rozwiązanie to wybierz także wtedy, kiedy preferujesz bezpośredni kontakt z terapeutą, kiedy nie jesteś pewien jak sformuować swoją intencję lub w sytuacji, gdy uzdrowienia intencji jest utrudnione przez silne blokujące przekonania. Podczas sesji indywidualnych aktywnie uczestniczysz w pracy i zmianie. Więcej na temat tych sesji znajdziesz tutaj:

www.alchemiaduszy.pl/sesje-theta-healing

Newsletter


x