Terapeuci

Terapeuci i oferta sesji


Jeśli szukasz pomocy dla siebie lub swoich bliskich, zapoznaj się proszę z ofertą wykwalifikowanych terapeutów, pracujących metodami kwantowymi. Kwantowymi – czyli nowoczesnymi technikami uzdrawiania, których zasady i działanie jest udowodnione przez fizykę kwantową. Techniki kwantowe działają skutecznie i szybko, często – natychmiastowo. Do nich zaliczają się takie metody, jak: theta healing i dwupunkt/matryca energetyczna.


Sesje przeprowadzane są na odległość. Dzięki temu możesz skontaktować się z doświadczonym terapeutą gdziekolwiek jesteś i wtedy gdy tego potrzebujesz.Zjedź niżej aby wybrać dla siebie terapeutę.


Właściciel Alchemii Duszy i nauczyciel Theta Healing

AnitaPutkiewicz-fota-2-1024x975


ANITA PUTKIEWICZ


Dyplomowany terapeuta i nauczyciel Theta Healing, z certyfikatem Theta Healing Master & Science Teacher. Od 6 lat prowadzi sesje indywidualne z wykorzystaniem metody Theta Healing, a od 5 lat – różne kursy Theta Healing. Ma na swoim koncie tysiące godzin sesji z klientami oraz ponad 1500 godzin przeprowadzonych szkoleń (ponad 100 szkoleń).


Obecnie nie prowadzi już sesji indywidualnych z osobami prywatnymi. Przeprowadza natomiast sesje dla firm w ramach projektu Coaching dla firm- Zmiana 180°.


Jeśli jesteś właścicielem lub menedżerem w firmie i jesteś zainteresowany/a sesjami dla siebie lub swoich pracowników, przejdź na stronę:


Doświadczeni terapeuci Theta Healing


Polecani dyplomowani terapeuci Theta Healing, którzy ukończyli minimum 135 godzin szkoleń z tego obszaru (m.in. kurs zaawansowany, Życie to Gra, 2-tygodniowy kurs Anatomii Intuicyjnej Theta Healing) oraz są doświadczonymi terapeutami w pracy indywidualnej z klientami.1 SESJAcena: 300 złczas: 6o minSesja przeprowadzana jest przez telefon lub Skype.TERAPEUTA


MAŁGORZATA KORCZYŃSKA


Doświadczony terapeuta, specjalizujący się w pracy z:


  • chorobami, szczególnie z chorobami przewlekłymi lub uznanymi za “nieuleczalne” (jak: nowotwory, RZS, SM, choroba Crohna-Leśniowskiego, Parkinsona, osteoporoza, astma i wiele innych)
  • trudnymi relacjami z innymi (rodzicami, partnerami, dziećmi itp.)


Do Małgorzaty możesz się też zgłosić z innymi problemami – skutecznie rozwiązała już ich wiele podczas swojej wieloletniej praktyki.


Małgorzata stosuje różne metody, które dobiera indywidualnie w zależności od potrzeb i sytuacji klienta.


Są to między innymi: Theta Healing, Bioterapia metodą Z. Domancica, Dwupunkt / Matryca Energetyczna.1 SESJAcena: 250 złczas: 6o minSesja przeprowadzana jest przez telefon lub Skype.TERAPEUTA


ŁUKASZ MATCH


Terapeuta z wysoką energią.


Specjalizuje się w pomocy innym w następujących obszarach:


  • problemy finansowe
  • brak pewności siebie w osiąganiu celów


Ma też doskonałe rezultaty w pracy z klientami w innych obszarach.


Podczas sesji korzysta z różnych metod, m.in. Theta Healing, Dwupunkt, Access Consciousness.


Łukasz oferuje również sesje po angielsku.High energy practitioner


Specializes in:


  • financial issues
  • lack of confidence in achieving goals


He also has great results with clients in different areas.


During session he uses different techniques, e.g. Theta Healing, Matrix Energetics, Access Consciousness.


Łukasz offers sessions in English.TERAPEUTA


MONIKA GÓRZYŃSKA


Jestem dyplomowanym terapeutą Theta Healing i praktykiem dwupunktu, a także Master Coachem NLP i Master Coachem Time Line Therapy oraz magistrem dietetyki. Połączenie tych metod daje rewelacyjne efekty, a moi klienci po sesjach ze mną doświadczają ogromnych zmian w swoim życiu.


Specjalizuję się w usuwaniu ograniczających przekonań i uwalnianiu emocji, które powstrzymują przed zmianą i pójściem do przodu zarówno w sferze osobistej jak i finansowej. Pomagam ludziom osiągnąć wewnętrzną harmonię, poprawić stan zdrowia, naprawić relacje z innymi osiągnąć wyznaczone cele np. wymarzoną wagę ciała czy lepsze zarobki. Bardzo skutecznie pomagam osobom z chorobami dietozależnymi.TERAPEUTA


TOMASZ ŁYCZKO


Doświadczony terapeuta metody Dwupunkt, Synchronizacja Kwantowa, Theta Healing oraz innych metod. Prowadzi terapie Dwupunktu z wykorzystaniem elementów Theta Healing i innych.


W sesjach indywidualnych najczęściej zajmuje się transformacjami: problemów emocjonalnych, zaburzeń zdrowotnych, uwalniania lęków, blokad itp.Uwaga! Cena sesji podana powyżej jest taka sama dla każdego – dla człowieka czy zwierzęcia, dorosłego czy dziecka.