Terapeuci

Terapeuci i oferta sesji


Jeśli szukasz pomocy dla siebie lub swoich bliskich, zapoznaj się proszę z ofertą wykwalifikowanych terapeutów, pracujących metodami kwantowymi. Kwantowymi – czyli nowoczesnymi technikami uzdrawiania, których zasady i działanie jest udowodnione przez fizykę kwantową. Techniki kwantowe działają skutecznie i szybko, często – natychmiastowo. Do nich zaliczają się takie metody, jak: theta healing i dwupunkt/matryca energetyczna.


Sesje przeprowadzane są na odległość. Dzięki temu możesz skontaktować się z doświadczonym terapeutą gdziekolwiek jesteś i wtedy gdy tego potrzebujesz.Zjedź niżej aby wybrać dla siebie terapeutę.


Właściciel Alchemii Duszy i nauczyciel Theta Healing

AnitaPutkiewicz-fota-2-1024x975


ANITA PUTKIEWICZ


Dyplomowany terapeuta i nauczyciel Theta Healing, z certyfikatem Theta Healing Master & Science Teacher. Od 6 lat prowadzi sesje indywidualne z wykorzystaniem metody Theta Healing, a od 5 lat – różne kursy Theta Healing. Ma na swoim koncie tysiące godzin sesji z klientami oraz ponad 1500 godzin przeprowadzonych szkoleń (ponad 100 szkoleń).


Obecnie nie prowadzi już sesji indywidualnych z osobami prywatnymi. Przeprowadza natomiast sesje dla firm w ramach projektu Coaching dla firm- Zmiana 180°.


Jeśli jesteś właścicielem lub menedżerem w firmie i jesteś zainteresowany/a sesjami dla siebie lub swoich pracowników, przejdź na stronę:


Doświadczeni terapeuci Theta Healing


Polecani dyplomowani terapeuci Theta Healing, którzy ukończyli minimum 135 godzin szkoleń z tego obszaru (m.in. kurs zaawansowany, Życie to Gra, 2-tygodniowy kurs Anatomii Intuicyjnej Theta Healing) oraz są doświadczonymi terapeutami w pracy indywidualnej z klientami.1 SESJAcena: 250 złczas: 6o minSesja przeprowadzana jest przez telefon lub Skype.TERAPEUTA


MAŁGORZATA KORCZYŃSKA


Doświadczony terapeuta metod Theta Healing oraz Dwupunktu/Matrycy Energetycznej. Prowadzi Warsztaty „Dwupunkt 3w1”, podczas których przedstawia i uczy, jak stosować techniki stworzone przez Richarda Bartletta. Łączy także obydwie metody podczas terapii indywidualnych i grupowych pod nazwą “Terapia Kwantowa”.


Podczas sesji indywidualnych zajmuje się przede wszystkim uwalnianiem głębokich, nieuświadamianych przekonań, które nie pozwalają osiągnąć między innymi: całkowitego zdrowia i harmonii organizmu, sukcesów finansowych, prawdziwej miłości, dobrych relacji z bliskimi i otoczeniem oraz satysfakcjonującej pracy.


Terapeuci-Łukasz Matacz


TERAPEUTA


ŁUKASZ MATACZ


Doświadczony terapeuta metody Theta Healing, a także praktyk Dwupunktu. Od kilku lat prowadzi sesje indywidualne. Z powodzeniem pomaga klientom dokonywać zmian i odzyskać kontrolę nad własnym życiem.


Dociera do przyczyn kompleksów, najróżniejszych blokad i zahamowań wewnętrznych. Skutecznie pomaga zobaczyć, zmienić ograniczające mechanizmy i otworzyć się na lepsze życie.


Osobom młodym pomaga odnaleźć najlepszą drogę zawodową i swój własny pomysł na sukces. Prowadzi również sesje po angielsku.TERAPEUTA


MONIKA GÓRZYŃSKA


Jestem dyplomowanym terapeutą Theta Healing i praktykiem dwupunktu, a także Master Coachem NLP i Master Coachem Time Line Therapy oraz magistrem dietetyki. Połączenie tych metod daje rewelacyjne efekty, a moi klienci po sesjach ze mną doświadczają ogromnych zmian w swoim życiu.


Specjalizuję się w usuwaniu ograniczających przekonań i uwalnianiu emocji, które powstrzymują przed zmianą i pójściem do przodu zarówno w sferze osobistej jak i finansowej. Pomagam ludziom osiągnąć wewnętrzną harmonię, poprawić stan zdrowia, naprawić relacje z innymi osiągnąć wyznaczone cele np. wymarzoną wagę ciała czy lepsze zarobki. Bardzo skutecznie pomagam osobom z chorobami dietozależnymi.


Terapeuci Dwupunktu


Polecani dyplomowani terapeuci Dwupunktu/Matrycy Energetycznej, którzy są doświadczonymi terapeutami w pracy indywidualnej z klientami. Metoda Dwupunktu oferuje wiele możliwości kwantowej, czasem natychmiastowej zmiany.1 SESJAcena: 140 zł


cena: 250 złczas: 30 min


czas: 60 minSesje na odległość. Kontakt przez Skype/tel/mail.TERAPEUTA


TOMASZ ŁYCZKO


Doświadczony terapeuta metody Dwupunkt, Synchronizacja Kwantowa, Theta Healing oraz innych metod. Prowadzi terapie Dwupunktu z wykorzystaniem elementów Theta Healing i innych.


W sesjach indywidualnych najczęściej zajmuje się transformacjami: problemów emocjonalnych, zaburzeń zdrowotnych, uwalniania lęków, blokad itp.


Brak terapeutów współpracujących


Uwaga! Cena sesji podana powyżej jest taka sama dla każdego – dla człowieka czy zwierzęcia, dorosłego czy dziecka.