Terapeuci

Terapeuci i oferta sesji


Jeśli szukasz pomocy dla siebie lub swoich bliskich, zapoznaj się proszę z ofertą wykwalifikowanych terapeutów, pracujących metodami kwantowymi. Kwantowymi – czyli nowoczesnymi technikami uzdrawiania, których zasady i działanie jest udowodnione przez fizykę kwantową. Techniki kwantowe działają skutecznie i szybko, często – natychmiastowo. Do nich zaliczają się takie metody, jak: theta healing i dwupunkt/matryca energetyczna.


Sesje przeprowadzane są na odległość. Dzięki temu możesz skontaktować się z doświadczonym terapeutą gdziekolwiek jesteś i wtedy gdy tego potrzebujesz.Zjedź niżej aby wybrać dla siebie terapeutę.


Właściciel Alchemii Duszy i nauczyciel Theta Healing

AnitaPutkiewicz-fota-2-1024x975


ANITA PUTKIEWICZ


Dyplomowany terapeuta i nauczyciel Theta Healing, z certyfikatem Theta Healing Master & Science Teacher. Od 6 lat prowadzi sesje indywidualne z wykorzystaniem metody Theta Healing, a od 5 lat – różne kursy Theta Healing. Ma na swoim koncie tysiące godzin sesji z klientami oraz ponad 1500 godzin przeprowadzonych szkoleń (ponad 100 szkoleń).


Obecnie nie prowadzi już sesji indywidualnych z osobami prywatnymi. Przeprowadza natomiast sesje dla firm w ramach projektu Coaching dla firm- Zmiana 180°.


Jeśli jesteś właścicielem lub menedżerem w firmie i jesteś zainteresowany/a sesjami dla siebie lub swoich pracowników, przejdź na stronę:


Doświadczeni terapeuci Theta Healing


Polecani dyplomowani terapeuci Theta Healing, którzy ukończyli minimum 135 godzin szkoleń z tego obszaru (m.in. kurs zaawansowany, Życie to Gra, 2-tygodniowy kurs Anatomii Intuicyjnej Theta Healing) oraz są doświadczonymi terapeutami w pracy indywidualnej z klientami.1 SESJAcena: 250 złczas: 6o minSesja przeprowadzana jest przez telefon lub Skype.TERAPEUTA


MAŁGORZATA KORCZYŃSKA


Doświadczony terapeuta, specjalizujący się w pracy z:


  • chorobami, szczególnie z chorobami przewlekłymi lub uznanymi za “nieuleczalne” (jak: nowotwory, RZS, SM, choroba Crohna-Leśniowskiego, Parkinsona, osteoporoza, astma i wiele innych)
  • trudnymi relacjami z innymi (rodzicami, partnerami, dziećmi itp.)


Do Małgorzaty możesz się też zgłosić z innymi problemami – skutecznie rozwiązała już ich wiele podczas swojej wieloletniej praktyki.


Małgorzata stosuje różne metody, które dobiera indywidualnie w zależności od potrzeb i sytuacji klienta.


Są to między innymi: Theta Healing, Bioterapia metodą Z. Domancica, Dwupunkt / Matryca Energetyczna.


Terapeuci-Łukasz Matacz


TERAPEUTA


ŁUKASZ MATACZ


Doświadczony terapeuta.


Specjalizuje się w pomocy innym w następujących obszarach:


  • problemy finansowe
  • brak pewności siebie w osiąganiu celów


Ma też doskonałe rezultaty w pracy z klientami w innych obszarach.


Podczas sesji korzysta z różnych metod, m.in. Theta Healing, Dwupunkt, Access Consciousness.


Łukasz oferuje również sesje po angielsku.TERAPEUTA


MONIKA GÓRZYŃSKA


Jestem dyplomowanym terapeutą Theta Healing i praktykiem dwupunktu, a także Master Coachem NLP i Master Coachem Time Line Therapy oraz magistrem dietetyki. Połączenie tych metod daje rewelacyjne efekty, a moi klienci po sesjach ze mną doświadczają ogromnych zmian w swoim życiu.


Specjalizuję się w usuwaniu ograniczających przekonań i uwalnianiu emocji, które powstrzymują przed zmianą i pójściem do przodu zarówno w sferze osobistej jak i finansowej. Pomagam ludziom osiągnąć wewnętrzną harmonię, poprawić stan zdrowia, naprawić relacje z innymi osiągnąć wyznaczone cele np. wymarzoną wagę ciała czy lepsze zarobki. Bardzo skutecznie pomagam osobom z chorobami dietozależnymi.TERAPEUTA


TOMASZ ŁYCZKO


Doświadczony terapeuta metody Dwupunkt, Synchronizacja Kwantowa, Theta Healing oraz innych metod. Prowadzi terapie Dwupunktu z wykorzystaniem elementów Theta Healing i innych.


W sesjach indywidualnych najczęściej zajmuje się transformacjami: problemów emocjonalnych, zaburzeń zdrowotnych, uwalniania lęków, blokad itp.Uwaga! Cena sesji podana powyżej jest taka sama dla każdego – dla człowieka czy zwierzęcia, dorosłego czy dziecka.