Oferty specjalne

Oferty specjalne

Zapraszamy do skorzystania z naszych promocji i ofert specjalnych:

Zniżki za wczesną wpłatę


Jeśli wpłacisz całą kwotę na kilka tygodni przed kursem, to dostaniesz 10% zniżki od ceny podstawowej kursu.


Dokładna data, do której obowiązuje zniżka, jest podana w danym wydarzeniu.


Jest możliwość połączenia zniżki za wczesną wpłatę ze zniżką dla kontynuujących naukę. Zyskujesz wtedy 20% zniżki.


Zniżki dla kontynuujących naukę


Promocja dotyczy kursów trwających 2-3 dni:


10% zniżki dla osób, które wezmą udział w kolejnym kursie ThetaHealing, trwającym 2-3 dni, w ciągu 3 miesięcy od ukończenia poprzedniego.


W przypadku kursów trwających dłużej niż 3 dni:


Udział w nich uprawnia do zniżki 10% na kolejny kurs, jeśli jest on  2-3 dniowy (i realizowany w ciągu 3 miesięcy od poprzedniego).


Zniżka jest liczona od podstawowej kwoty kursu i nie łączy się z innymi promocjami/ofertami specjalnymi.
Jest możliwość połączenia zniżki za wczesną wpłatę ze zniżką dla kontynuujących naukę. Zyskujesz wtedy 20% zniżki.


Zniżki dla powtarzających kursy TH


Dla osób, które powtarzają kurs Theta Healing mamy ofertę specjalną:


30% zniżki od ceny kursu, jeśli kurs jest powtarzany u tego samego nauczyciela


Zniżka jest liczona od podstawowej kwoty kursu i nie łączy się z innymi promocjami/ofertami specjalnymi.


Uwaga!


Dodatkowa oferta specjalna dla osób, które chcą powtórzyć kurs zaawansowany, a kończyły go u innego nauczyciela (w Polsce lub za granicą), a jednocześnie chcą ukończyć kurs tematyczny (np. Życie to Gra, Manifestacja Obfitości, Zwierzęta itd.) u Anity Putkiewicz.


Doświadczenie pokazuje, że każdy z nauczycieli Theta Healing prowadzi w inny sposób, specyficzny dla jego postrzegania świata i indywidualnych preferencji. Czasami jest więc potrzeba powtórzenia kursu zaawansowanego, aby móc w pełni skorzystać z dobrodziejstw kursu tematycznego. W związku z tym oferujemy:


50% zniżki na powtórkę kursu zaawansowanego dla osób, które kończyły ten kurs u innego nauczyciela, pod warunkiem, że przy zapisie zadeklarują, że ukończą w najbliższym czasie kurs tematyczny (zgodnie ze swoim wyborem) i podadzą konkretnie jaki.


W takim przypadku przy zapisywaniu się na kurs zaawansowany należy zapłacić całą kwotę za kurs zaawansowany. A zniżka (50%) zostanie potem przesunięta na poczet wybranego kursu tematycznego. W przypadku nie pojawienia się na wybranym kursie tematycznym, oferta ta automatycznie wygasa. Można z niej skorzystać jedynie w przypadku, kiedy się ukończy wybrany kurs tematyczny w terminie najbliższym następującym po powtórce kursu zaawansowanego.


Stypendium dla uczestników kursów Alchemii Duszy


Dla uczestników szkoleń Alchemii Duszy, w tym kursów Theta Healing, istnieje możliwość otrzymania stypendium. Jest to tzw. „stypendium pracujące”, zgodnie z zasadami przyjętymi przez Instytut Theta Healing (THInK). Oznacza to, że osoba, która uzyskała stypendium pomaga przy danym kursie. Dzięki temu uzyskuje zniżkę 20% od ceny podstawowej danego kursu.


Pomoc podczas kursu dotyczy prac związanych z przygotowanie sali rano przed kursem i uporządkowanie jej na koniec dnia po kursie (zakres tych prac może się różnić w zależności od sali, w której odbywają się zajęcia, ale będą to prace typu: ustawienie krzeseł, zebranie poduszek/kocy, zebranie i umycie kubków itp.) oraz drobne prace asystenckie, typu: rozdanie uczestnikom podręczników, rozdanie i zebranie podpisanych umów, rozłożenie przekąsek na przerwach kawowych itp.


Na każdym kursie jest możliwość uzyskania stypendium przez 1 osobę.


Aby wystąpić o stypendium, należy napisać do instruktora prowadzącego dany kurs: z dopiskiem „Stypendium” w tytule maila, z informacją, na który kurs (stopień, termin, miejsce) chcesz ubiegać się o stypendium, z krótkim uzasadnieniem, dlaczego stypendium miałoby być przyznane.


Instruktorzy pozwolą sobie odpowiedzieć tylko na wybrane maile. Kontakt do instruktora znajdziesz w danym wydarzeniu lub na stronie Instruktorzy

Polecaj kursy Alchemii Duszy i zyskuj


Program „Polecaj i zyskuj” daje Ci szansę na otrzymanie nagrody w wysokości 50 zł (i wielokrotności tej kwoty) dzięki poleceniu kursu Alchemii Duszy innej osobie.


Są dwa rodzaje tego programu:


1) Dla uczestników kursów Alchemii Duszy


Zapraszamy osoby, które już uczestniczyły w kursach prowadzonych przez Anitę Putkiewicz, aby wzięły udział w tym programie:


Za każdą osobę, która jeszcze nie brała udziału w kursach Alchemii Duszy, a której zarekomendujesz taki kurs i weźmie ona w nim udział, otrzymasz 50 zł. Co przy rekomendacji np. 4 osobom daje już 200 zł dla Ciebie!


Może to być kilka osób, które przyszły na ten sam kurs lub może to być rozciągnięte w czasie i dotyczyć różnych kursów – różnego stopnia i w innych miastach.

Aby uzyskać te pieniądze wystarczy, że osoba, której poleciłeś kurs, poda Twoje nazwisko przy zapisywaniu się na kurs lub Ty napiszesz do mnie (alchemiaduszy@gmail.com), że taka i taka osoba wzięła udział w kursie z Twojego polecenia (a ona to potwierdzi).


Jeśli chcesz wziąć udział w tym programie, możesz wcześniej przesłać swoje dane i nr konta, na które mają być przesłane pieniądze lub dopiero przy zgłaszaniu osoby, której poleciłeś kurs.


2) Dla osób uczestniczących pierwszy raz w kursach Alchemii Duszy


Osoby, które po raz pierwszy uczestniczą w kursie prowadzonym przez Anitę Putkiewicz, mają także szansę na zarobienie 50 zł (i ich wielokrotności).


Wystarczy, że przyprowadzisz ze sobą inną osobę na kurs Alchemii Duszy, w którym bierzesz udział, na którym ta osoba też będzie uczestnikiem. Możesz przyprowadzić więcej osób – za każde polecenie dostaniesz 50 zł. Dzięki temu Twój kurs będzie tańszy, a inni zyskają cenną wiedzę.


Przyprowadzenie np. 4 osób daje 200 zł dla Ciebie!


Przy zapisywaniu na kurs podaj nazwiska osób, które będą na kursie z Twojego polecenia. Możesz poinformować o tym później, już w trakcie kursu. Prześlij też mail z Twoimi danymi i nr konta, na które mają być przesłane pieniądze.


Dodatkowe ustalenia:


• Program „Polecaj i zyskuj” obejmuje wszystkie kursy oferowane przez Alchemię Duszy i prowadzone przez Anitę Putkiewicz.


• Zgłoszenie osoby, której się poleciło kurs, i w którym ta osoba wzięła udział, może nastąpić najpóźniej 5 miesięcy po zakończeniu tego kursu.


• Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania lub zmiany programu.