Szczęśliwe Związki – Bratnie Dusze


Co to jest?


Kurs dla każdego gotowego, aby mieć prawdziwą miłość!

Wielu osobom bliska jest idea poszukiwania prawdziwej, głębokiej miłości w osobie swojej bratniej duszy. Wierzą, że gdzieś jest ta osoba, która pokocha ich bezgranicznie takimi, jacy są naprawdę. Z którą spędzą swoje życie i z którą będą dzielić swoje największe pragnienia, marzenia i cele. I która w chwili niedoli stanie po ich stronie, wspierając ich swoją miłością, zrozumieniem i wsparciem.


Kurs „Szczęśliwe związki / Bratnie dusze” przede wszystkim, i co najważniejsze, pozwoli Ci odkryć lub przywrócić Twoją wewnętrzną pewność siebie i zaufanie do siebie, aby móc pokochać siebie oraz pragnienie posiadania zdrowego poczucia własnej wartości. A dzięki temu możesz przyciągnąć towarzysza/-kę, który jest najbardziej odpowiedni/pasujący dla Ciebie pod względem Twoich cech i Twoich wartości, które wyznajesz. A wtedy, zanim się zorientujesz, Twoja bratnia dusza sama Cię znajdzie, bez potrzeby szukania jej! Twoim zadaniem jest jedynie praca ze sobą i manifestowanie tego, czego pragniesz. A potem obserwuj, jak wszechświat zajmuje się resztą, dając Ci to.


Kurs ten skupia się wokół obszaru znalezienia wewnętrznego spokoju i szczęścia, jednocześnie pomagając Ci zrozumieć, czego poszukujesz w swojej bratniej duszy. Vianna i Guy StibalWszyscy sądzimy, że wiemy, co uszczęśliwiłoby nas, ale bez czucia się komfortowo w swojej własnej skórze, czy bez prawdziwego kochania siebie, nie znajdziemy tego, czego prawdziwie poszukujemy. I w takim wypadku ta osoba nie wypełni odczucia samotności, czy braku miłości w naszym życiu.


Jeśli jesteśmy zdrowi i szczęśliwi, to przyciągniemy taką samą energię do siebie. I właśnie wtedy znajdziemy swoją prawdziwą bratnią duszę i połączenie z tym, czego wszyscy poszukujemy.


Chciałbyś przyciągnąć swoją bratnią duszę lub może już jesteś w związku i myślisz o poprawie tej relacji? Ten kurs jest dla Ciebie! Będziesz mieć szansę rozpoznać, co blokowało Cię do tej pory i uwolnić się od negatywnych wzorców oraz traum dzięki pracy z przekonaniami. A także nauczyć się, jak rozpoznać i przyciągnąć swoją bratnią duszę najbardziej dopasowaną do Ciebie lub poprawić (wzbogacić) obecny związek.


Dla osób, które myślą o pracy z klientami metodą Theta Healing – ten kurs pomoże Ci w pracy z klientami w obszarze relacji i przyciągania bratnich dusz. Podczas kursu będzie dużo ćwiczeń (m.in. energetyczny rozwód z przeszłymi relacjami, przyciąganie bratniej duszy) i pracy z przekonaniami. 80% kursu stanowią praktyczne ćwiczenia.


Kurs 2-dniowy.


Szczęśliwe Związki, Bratnie Dusze


Jakie są wymagania, aby przystąpić do tego kursu?


Ukończony kurs podstawowyzaawansowany oraz kurs Kop Głębiej Theta Healing.


Jaki jest koszt kursu?


630 zł


W cenie kursu: książka Vianny Stibal: “Znajdź Swoją Bratnią Duszę z Theta Healingiem”, oficjalny certyfikat Praktyka ThetaHealing® Institute of Knowledge USA, przerwy kawowe (poczęstunek)

Uwaga! Istnieje możliwość uzyskania niższej ceny (oferty specjalne).